31 Αυγούστου, 2018

Aλλαγή στην ημερίδα «Βιοτουρισμός – Φύση, Οικονομία, & Καινοτομία στην Ιεράπετρα»

Από την Επιτροπή Τουρισμού του Δήμου Ιεράπετρας ανακοινώνεται το πρόγραμμα και οι συμμετέχοντες της ημερίδας «Βιοτουρισμός, Φύση, Οικονομία, & Καινοτομία στην Ιεράπετρα».

Δωρεάν επιμόρφωση στην Ψυχολογία, στη Συμβουλευτική και στην Προπονητική Ζωής από το Πανεπιστήμιο Αιγαίου

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου στο πλαίσιο των Επαγγελματικών Προγραμμάτων Ενδυνάμωσης και Συμβουλευτικής σας προσκαλεί στην μεγαλύτερη ΔΩΡΕΑΝ επιμόρφωση στην Ψυχολογία, στη Συμβουλευτική και στην Προπονητική Ζωής.

Νέες χρηματοδοτήσεις για έργα στον Δήμο Ιεράπετρας – Καλαντζάκης: «Παραμένουμε συνεπείς στις υποσχέσεις μας»

Τρία νέα έργα προστέθηκαν πρόσφατα στο σύνολο των έργων του Δήμου Ιεράπετρας που έχουν ενταχθεί στο πρόγραμμα δημοσίων επενδύσεων της περιφέρειας Κρήτης.