7 Σεπτεμβρίου, 2018

Προκήρυξη πρόσληψης (1) δικηγόρου με σχέση έμμισθης εντολής

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας προκηρύσσει την πλήρωση με επιλογή μιας (1) θέσης Δικηγόρου παρ’ Εφέταις, μέλους του Δικηγορικού Συλλόγου Λασιθίου, με πάγια αντιμισθία και σχέση έμμισθης εντολής, στο Δήμο Ιεράπετρας.

Πρόσκληση για συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής στις 13.09.2018

Καλείστε να προσέλθετε στη δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής που θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα Δημοκρατίας 31 στην μικρή αίθουσα (δίπλα από το γραφείο Δημάρχου) στον 3ο όροφο την 13η του μηνός Σεπτεμβρίου έτους 2018, ημέρα Πέμπτη και ώρα 8.30.

Πρόσκληση για συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής στις 10.09.2018

Καλείστε να προσέλθετε στη δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής που θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα Δημοκρατίας 31 στην μικρή αίθουσα (δίπλα από το γραφείο Δημάρχου) στον 3ο όροφο την 10η του μηνός Σεπτεμβρίου έτους 2018, ημέρα Δευτέρα και ώρα 8.30.