2 Οκτωβρίου, 2018

Συνεδρίαση της Σχολικής Επιτροπής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης στις 05.10.2018

Σας προσκαλούμε σε συνεδρίαση την Παρασκευή 5 Οκτωβρίου 2018 και ώρα 13:30 στην αίθουσα συνεδριάσεων, που βρίσκεται στον 1ο όροφο, δίπλα από την αίθουσα «Μελίνα Μερκούρη».

Τροποποίηση της αρίθμ 424/14-03-2017 απόφασης περί ορισμού Αντιδημάρχων Δήμου Ιεράπετρας

Μεταβιβάζουμε στην καθ’ ύλην Αντιδήμαρχο Περιβάλλοντος και Καθαριότητας κ. Μαρία Σκυβάλου – Ρουμελιωτάκη τις παρακάτω αρμοδιότητες του Αυτοτελούς Τμήματος Τοπικής Οικονομικής Ανάπτυξης, εκτός του Γραφείου Αδειοδοτήσεων και Ρύθμισης Εμπορικών Δραστηριοτήτων.

Διακήρυξη Ανοικτού Διαγωνισμού για τη «Μίσθωση Χωματουργικού Μηχανήματος για τη Συντήρηση Δικτύων Ύδρευσης-Αποχέτευσης»

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας προκηρύσσει Ανοικτό Διαγωνισμό, με σφραγισμένες προσφορές, για τη «Μίσθωση Χωματουργικού Μηχανήματος για τη Συντήρηση Δικτύων Ύδρευσης-Αποχέτευσης».

Συνάντηση γνωριμίας για την μικτή χορωδία του Δήμου Ιεράπετρας

Η Μικτή Χορωδία του Δήμου Ιεράπετρας θα λειτουργήσει και εφέτος με καινούργια υπεύθυνη την Κα Εύα Φουρλάνου. Η πρώτη συνάντηση γνωριμίας θα πραγματοποιηθεί το ΣΑΒΒΑΤΟ 6 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ στις 11.00 στην αίθουσα Μελίνα.