22 Οκτωβρίου, 2018

Συνεδρίαση της Σχολικής Επιτροπής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης στις 24.10.2018

Σας προσκαλούμε σε συνεδρίαση την Τετάρτη 24 Οκτωβρίου 2018 και ώρα 13:30 στην αίθουσα συνεδριάσεων, που βρίσκεται στον 1ο όροφο, δίπλα από την αίθουσα «Μελίνα Μερκούρη».

Η νέα εικόνα του παραλιακού μετώπου της Γρα Λυγιάς

Στη Γρα Λυγιά βρέθηκε τις προηγούμενες ημέρες ο Δήμαρχος Ιεράπετρας κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης με αφορμή ένα σημαντικό έργο που ολοκληρώθηκε στην περιοχή από τις υπηρεσίες του Δήμου.

Χαιρετισμός του Δημάρχου Ιεράπετρας στο 8ο Πανελλήνιο Φεστιβάλ Ερασιτεχνικού Θεάτρου Ιεράπετρας

Το ερασιτεχνικό θέατρο ανοίγει τις πύλες του για όγδοη χρονιά στην πόλη της Ιεράπετρας. Καλωσορίζω όλες τις ομάδες από κάθε μεριά της Ελλάδας που μας τιμούν με την παρουσία τους και διανθίζουν και φέτος το φεστιβάλ με την όρεξη, το ταλέντο και την αγάπη τους για το θέατρο.