23 Οκτωβρίου, 2018

Διανομή προϊόντων για τους δικαιούχους του προγράμματος ΤΕΒΑ

Το Γραφείο Κοινωνικής Πολιτικής και Ισότητας των δύο φύλων του Δήμου Ιεράπετρας, ενημερώνει τους δικαιούχους του προγράμματος ΤΕΒΑ, ότι θα πραγματοποιηθεί διανομή ειδών παντοπωλείου στο χώρο του Κοινωνικού Παντοπωλείου του Δήμου.

Συνεδρίαση Δ.Σ. της Σχολικής Επιτροπής Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης στις 29.10.2018

Σας προσκαλούμε σε τακτική συνεδρίαση του Διοικητικού Συμβουλίου του Ν.Π.Δ.Δ. «Σχολική Επιτροπή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Ιεράπετρας την 29η του μηνός Οκτωβρίου έτους 2018 ημέρα Δευτέρα και ώρα 11.30.

Χρηματοδοτήσεις 300.000€ για νέα έργα Ύδρευσης Άρδευσης και Ηλεκτροφωτισμού στις Τοπικές Κοινότητες

Με τον Περιφερειάρχη Κρήτης κ. Σταύρο Αρναουτάκη συναντήθηκε την Παρασκευή ο Δήμαρχος Ιεράπετρας κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης για την προώθηση αιτημάτων και προτάσεων για έργα στον Δήμο Ιεράπετρας.