5 Νοεμβρίου, 2018

Ανακοίνωση του τμήματος Περ/ντος και Πολιτικής Προστασίας

Το τμήμα Περ/ντος και Πολιτικής Προστασίας σε συνεργασία με την ΠΥ Ιεράπετρας εξέδωσε ανακοίνωση για το ασφαλές άναμμα της φωτιάς.

Προγράμματα Άθλησης για Όλους από τον Δήμο Ιεράπετρας

Ο Δήμος Ιεράπετρας ανακοινώνει την συμμετοχή του στα Προγράμματα Άθλησης για Όλους, της Γενικής Γραμματείας Αθλητισμού.

Βιώσιμη Αστική Κινητικότητα στον Δήμο Ιεράπετρας

Ο Δήμος Ιεράπετρας προχωράει τις διαδικασίες ενός μεγάλου έργου που αφορά στη βιώσιμη αστική κινητικότητα.

Πρόσκληση για συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής στις 06.11.2018 (ορθή επανάληψη)

Καλείστε να προσέλθετε στη δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής που θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα Δημοκρατίας 31 στην μικρή αίθουσα (δίπλα από το γραφείο Δημάρχου) στον 3ο όροφο την 6η του μηνός Νοεμβρίου έτους 2018, ημέρα Τρίτη και ώρα 8.30.

Πρόσκληση για συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Ιεράπετρας στις 07.11.2018

Σας προσκαλούμε, στις 7 Νοεμβρίου 2018, ημέρα Τετάρτη και ώρα 18.00 μ.μ., σε τακτική συνεδρίαση, στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου.

Ευχαριστήριο στους χορηγούς του Κοινωνικού Παντοπωλείου

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, η Συντονίστρια Κική Χασάπη-Φρονιμάκη και το Προσωπικό της Δομής ευχαριστούν θερμά για τις προσφορές, το μήνα Οκτώβριο.

Συνεδρίαση της Σχολικής Επιτροπής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης στις 06.11.2018 (ορθή επανάληψη)

Σας προσκαλούμε σε συνεδρίαση την Τρίτη 6 Νοεμβρίου 2018 και ώρα 12:00 στην αίθουσα συνεδριάσεων, που βρίσκεται στον 1ο όροφο, δίπλα από την αίθουσα «Μελίνα Μερκούρη».

Συνεδρίαση Δ.Σ. Λιμενικού Ταμείου στις 05.11.2018

Σας προσκαλούμε σε τακτική συνεδρίαση, στις 5 Νοεμβρίου 2018 ημέρα Δευτέρα και ώρα 14:00 μ.μ. στην νέα αίθουσα συνεδριάσεων, που βρίσκεται δίπλα στην αίθουσα «Μελίνα Μερκούρη» στον 1ο όροφο.

Συνεδρίαση Δ.Σ. Λιμενικού Ταμείου στις 05.11.2018

Σας προσκαλούμε σε τακτική συνεδρίαση, στις 5 Νοεμβρίου 2018 ημέρα Δευτέρα και ώρα 13:30 μ.μ. στην νέα αίθουσα συνεδριάσεων, που βρίσκεται δίπλα στην αίθουσα «Μελίνα Μερκούρη» στον 1ο όροφο.