16 Νοεμβρίου, 2018

Συναντήσεις του Δημάρχου Ιεράπετρας στην Αθήνα για έργα, μελέτες και χρηματοδοτήσεις

Την Αθήνα επισκέφθηκε αυτήν την εβδομάδα ο Δήμαρχος Ιεράπετρας, κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης, προκειμένου να πραγματοποιήσει μια σειρά προγραμματισμένων συναντήσεων με αρμόδιους κυβερνητικούς και υπηρεσιακούς παράγοντες.

Διαγωνισμός για την ανάδειξη αναδόχου κατασκευής του έργου «ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΣΤΟ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ»

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας προκηρύσσει συνοπτικό διαγωνισμό για την ανάδειξη αναδόχου κατασκευής του έργου «ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΣΤΟ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ».

Πρόσκληση για ειδική συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Ιεράπετρας στις 19.11.2018

Σας προσκαλούμε, στις 19 Νοεμβρίου 2018, ημέρα Δευτέρα και ώρα 20.00 μ.μ., σε ειδική, τακτική συνεδρίαση, στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου.