22 Ιανουαρίου, 2019

Έναρξη λειτουργίας του Info Kiosk από το Ν.Π.Δ.Δ «ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ» Δήμου Ιεράπετρας

Σας προσκαλούμε την Πέμπτη 24 Ιανουαρίου 2019 και ώρα 18.00 στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου Ιεράπετρας για την παρουσίαση και την ενημέρωσή σας, για την έναρξη λειτουργίας του Info Kiosk.

Συνεδρίαση Δ.Σ. της Σχολικής Επιτροπής Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης στις 28.01.2019

Σας προσκαλούμε σε τακτική συνεδρίαση του Διοικητικού Συμβουλίου του Ν.Π.Δ.Δ. «Σχολική Επιτροπή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Ιεράπετρας την 28η του μηνός Ιανουαρίου έτους 2019 ημέρα Δευτέρα και ώρα 13.30.

Εκδήλωση για το σχέδιο Βιώσιμης Αστικής Κινητικότητας του Δήμου Ιεράπετρας

Πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη 16.01.2019 εκδήλωση στο πλαίσιο της διαδικασίας ολοκλήρωσης του Σχεδίου Βιώσιμης Αστικής Κινητικότητας (ΣΒΑΚ) του Δήμου Ιεράπετρας.

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας στην κοπή πίτας στο Κ.Α.Π.Η. Ιεράπετρας

Στην εκδήλωση της κοπής της πρωτοχρονιάτικης πίτας του Κ.Α.Π.Η. Ιεράπετρας παρευρέθηκε ο Δήμαρχος Ιεράπετρας κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης συνοδευόμενος από τον πρόεδρο του ΝΠΔΔ ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α, κ. Μάνο Γεωργαλάκη.