31 Ιανουαρίου, 2019

Συνεδρίαση Δ.Σ. της Σχολικής Επιτροπής Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης στις 04.02.2019

Σας προσκαλούμε σε τακτική συνεδρίαση του Διοικητικού Συμβουλίου του Ν.Π.Δ.Δ. «Σχολική Επιτροπή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Ιεράπετρας την 4η του μηνός Φεβρουαρίου έτους 2019 ημέρα Δευτέρα και ώρα 13.00.

Γεωργαλάκης «Τολμάμε και επενδύουμε στον πολιτισμό και την ψυχαγωγία. Διεκδικούμε, εξασφαλίζουμε, προσφέρουμε.»

Σύμφωνα με τον Ο.Ε.Υ. του Ν.Π.Δ.Δ. «ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ» μία από τις σημαντικότερες αποστολές του νομικού προσώπου είναι η «πολιτιστική ανάπτυξη του Δήμου».

Αναβολή Συνεδρίασης Επιτροπής Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου

Σας ενημερώνουμε ότι λόγω αδυναμίας της συντονίστριας του Κοινωνικού Παντοπωλείου κ. Κικής Χασάπη να παραβρεθεί στην προγραμματισμένη συνεδρίαση, η συνεδρίαση αναβάλλεται και θα πραγματοποιηθεί στις 6 Φεβρουαρίου ημέρα Τετάρτη και ώρα 10.00 π.μ..