14 Φεβρουαρίου, 2019

Συνεδρίαση Δ.Σ. Λιμενικού Ταμείου στις 18.02.2019

Σας προσκαλούμε σε συνεδρίαση, στις 18 Φεβρουαρίου 2019 ημέρα Δευτέρα και ώρα 09:00 μ.μ. στην νέα αίθουσα συνεδριάσεων, που βρίσκεται δίπλα στην αίθουσα «Μελίνα Μερκούρη» στον 1ο όροφο.

Διακήρυξη Διαγωνισμού για την Προμήθεια τροφίμων έτους 2019

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας προκηρύσσει Ανοικτό Ηλεκτρονικό Διαγωνισμό για την «Προμήθεια Τροφίμων Έτους 2019, για τις ανάγκες του Δήμου Ιεράπετρας και των Ν.Π.Δ.Δ. ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α Ιεράπετρας, Σχολική Επιτροπή Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης & Σχολική Επιτροπή Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης».

Συνεδρίαση του Δ.Σ της Δημοτικής Κοινότητας Ιεράπετρας στις 18.02.2019

Σας προσκαλούμε σε συνεδρίαση στις 18.02.2019 ημέρα Δευτέρα και ώρα 14:30 που θα πραγματοποιηθεί στη μικρή αίθουσα συνεδριάσεων δίπλα στην αίθουσα θεάτρου «Μελίνα Μερκούρη» στον 1ο όροφο (Δημοκρατίας 31).

Επίσκεψη του Δημάρχου Ιεράπετρας στο Κέντρο Κοινότητας

Το Κέντρο Κοινότητας της Ιεράπετρας είναι μια νέα Κοινωνική Δομή που αποτελεί ένα σημείο αναφοράς όπου οι πολίτες εξυπηρετούνται και γενικά παρέχονται υπηρεσίες βελτίωσης του βιοτικού επιπέδου των δημοτών.