6 Μαρτίου, 2019

«Οικία Ναπολέοντα» – Νέο σημείο μεγάλου τουριστικού ενδιαφέροντος για τον Δήμο Ιεράπετρας

Την «οικία του Ναπολέοντα» επισκέφθηκε ο Δήμαρχος Ιεράπετρας κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης συνοδευόμενος από την προϊσταμένη της Εφορείας αρχαιοτήτων Λασιθίου κα. Χρύσα Σοφιανού προκειμένου να παρακολουθήσει τις εργασίες που εκτελούνται για την ανάδειξη του χώρου.

Πρόσκληση υποβολής προσφοράς για την «Προμήθεια γραφικής ύλης»

Παρακαλούμε για την υποβολή προσφοράς σας, για την «Προμήθεια γραφικής ύλης» με τη διαδικασία της απευθείας ανάθεσης και με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη, μόνο βάσει τιμής, προσφορά.

Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείου για το 5ο παιδικό κυνήγι Θησαυρού της Ιεράπετρας.

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, η Συντονίστρια Κική Χασάπη-Φρονιμάκη και το Προσωπικό της Δομής ευχαριστούν θερμά τους μαθητές και τους γονείς αλλά και τους διοργανωτές του 5ου παιδικού κυνηγιού Θησαυρού της Ιεράπετρας.

Ευχαριστήριο στους χορηγούς του Κοινωνικού Παντοπωλείου

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, η Συντονίστρια Κική Χασάπη-Φρονιμάκη και το Προσωπικό της Δομής, ευχαριστούν θερμά τους χορηγούς για τις προσφορές τους το μήνα Φεβρουάριο.