25 Ιουλίου, 2019

Ξεκινάει το Σάββατο 27 Ιουλίου το 4ο Φεστιβάλ Τουρισμού Δήμου Ιεράπετρας

Το Σάββατο 27 Ιουλίου, ξεκινάει το 4ο Φεστιβάλ Τουρισμού Δήμου Ιεράπετρας, σε συνδιοργάνωση με τη Περιφέρεια Κρήτης & την Περιφερειακή Ενότητα Λασιθίου.

Επίσκεψη του Δημάρχου Ιεράπετρας στο Υπουργείο Ναυτιλίας και Νησιωτικής Πολιτικής

Συνάντηση πραγματοποιήθηκε το πρωί της Τρίτης μεταξύ του Δημάρχου Ιεράπετρας, κ. Θεοδοσίου Καλαντζάκη και του νέου Υπουργού Ναυτιλίας και Νησιωτικής Πολιτικής, κ. Ιωάννη Πλακιωτάκη.

Διακοπή υδροδότησης στις περιοχές γύρω από το νοσοκομείο σήμερα λόγω αναγκαίων εργασιών

Η Υπηρεσία Υδρευσης Αρδευσης Αποχέτευσης του Δήμου Ιεράπετρας ανακοινώνει ότι σήμερα Πέμπτη 25/7/2019 θα διακόψει το δίκτυο ύδρευσης στις περιοχές γύρω από το νοσοκομείο λόγω αναγκαίων εργασιών. Η υδροδότηση θα έχει επανέλθει μέχρι το μεσημέρι.