3 Δεκεμβρίου, 2019

Ορισμός μελών Διοικητικού Συμβουλίου του Ν.Π.Δ.Δ. με την επωνυμία «Σχολική Επιτροπή Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Ιεράπετρας» σύμφωνα με την 249/27.11.2019 απόφαση Δημοτικού Συμβουλίου Ιεράπετρας.

Ορισμός μελών Διοικητικού Συμβουλίου του Ν.Π.Δ.Δ. με την επωνυμία «Δημοτικό Λιμενικό Ταμείο Ιεράπετρας» σύφωνα με την 253/27.11.2019 απόφαση Δημοτικού Συμβουλίου Ιεράπετρας.

Ορισμός μελών Διοικητικού Συμβουλίου του Ν.Π.Δ.Δ. με την επωνυμία «Περιβάλλον Δήμου Ιεράπετρας» σύμφωνα με την 252/27.11.2019 απόφαση Δημοτικού Συμβουλίου Ιεράπετρας.

Πρόσκληση για συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής στις 03.12.2019

Καλείστε να προσέλθετε στη δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής που θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα Δημοκρατίας 31 στον 1ο όροφο την 3η του μηνός Δεκεμβρίου έτους 2019, ημέρα Τρίτη και ώρα 13.00 μ.μ..