9 Δεκεμβρίου, 2019

Ευχαριστήριο του Σχολείου Δεύτερης Ευκαιρίας Ιεράπετρας

Οι εκπαιδευτικοί και οι εκπαιδευόμενοι του ΣΔΕ Ιεράπετρας ευχαριστούν θερμά το κατάστημα ηλεκτρονικών ειδών «TECH SOLUTION» του κ. Χατζάκη Αντώνη στον Μακρύ Γιαλό.

Συνεδρίαση Δ.Σ του Ν.Π.Δ.Δ «ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ» Ιεράπετρας στις 10.12.2019

Σας προσκαλούμε σε τακτική συνεδρίαση, στις 10 Δεκεμβρίου 2019, ημέρα Τρίτη και ώρα 19.00, στη νέα αίθουσα συνεδριάσεων των Επιτροπών του Δήμου Ιεράπετρας (δίπλα στην αίθουσα θεάτρου Μελίνα Μερκούρη) στον 1ο όροφο, επί της οδού Δημοκρατίας 31.

Συνάντηση του Δημάρχου με τη συντονίστρια του Κοινωνικού Παντοπωλείου Ιεράπετρας

Με τη συντονίστρια του Κοινωνικού Παντοπωλείου Ιεράπετρας κα. Κική Χασάπη - Φρονιμάκη συναντήθηκε ο Δήμαρχος Ιεράπετρας κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης.

Καλαντζάκης:”Επιμένουμε για την αξιοποίηση των εγκαταστάσεων του πρώην ΕΘΙΑΓΕ”

Επίσκεψη για πολλοστή φορά πραγματοποίησε ο Δήμαρχος Ιεράπετρας στα ακίνητα ιδιοκτησίας του πρώην ΕΘΙΑΓΕ. Τον δήμαρχο συνόδευε η αντιδήμαρχος περιβάλλοντος, καθαριότητας και πολιτικής προστασίας κα. Μαρία Ρουμελιωτάκη.

Πρόσκληση για συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής στις 10.12.2019

Καλείστε να προσέλθετε στη δημόσια κατεπείγουσα συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής που θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα Δημοκρατίας 31 στον 1ο όροφο την 10η του μηνός Δεκεμβρίου έτους 2019, ημέρα Τρίτη και ώρα 13.00 μ.μ..