7 Σεπτεμβρίου, 2020

Παράταση θητείας Αντιδημάρχων Δήμου Ιεράπετρας

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας έχοντας υπόψη του: .............. Την παράταση της θητείας των ήδη ορισθέντων Αντιδημάρχων, με τις αρμοδιότητες καθ ύλην και κατά τόπο που τους έχουν εκχωρηθεί με τις ανωτέρω αποφάσεις Δημάρχου, μέχρι τις 31/12/2020.

Διαγωνισμός για την προμήθεια «Συντήρηση δικτύων ύδρευσης αποχέτευσης (Προμήθεια υλικών) Δ.Ε. Ιεράπετρας 2020»

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας έχοντας υπόψη, .......... προκηρύσσει Συνοπτικό (Πρόχειρο) Διαγωνισμό με σφραγισμένες προσφορές για την προμήθεια με τίτλο «Συντήρηση δικτύων ύδρευσης αποχέτευσης (Προμήθεια υλικών) Δ.Ε. Ιεράπετρας 2020.

Προκήρυξη Συνοπτικού Διαγωνισμού για την Προμήθεια Καυσίμων Δήμου Ιεράπετρας

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας έχοντας υπόψη ........ προκηρύσσει Συνοπτικό Διαγωνισμό με σφραγισμένες προσφορές για τη «Προμήθεια Καυσίμων Δήμου Ιεράπετρας».