23 Δεκεμβρίου, 2020

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

Σας προσκαλούμε σε τακτική διά περιφοράς συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής Παιδείας που θα γίνει τη Τρίτη 29/12/2020 και ώρα 10.00π.μ.

ΜΗΝΥΜΑ ΤΟΥ ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ

«Τις Άγιες ημέρες των Χριστουγέννων ας εμπνευστούμε από το χαρμόσυνο άγγελμα της γέννησης του Θεανθρώπου που πλημμυρίζει τις καρδιές με αγάπη για τον συνάνθρωπο και γεννά προσδοκίες για μια νέα αρχή.

ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΣΤΟΝ ΣΕΒΑΣΜΙΩΤΑΤΟ ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΗ Κ. ΚΥΡΙΛΛΟ

Τον Σεβασμιώτατο Μητροπολίτη Ιεραπύτνης και Σητείας επισκέφθηκε λόγω των ημερών των Χριστουγέννων, ο Δήμαρχος Ιεράπετρας, κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης, όπου και συζήτησαν και αντάλλαξαν ευχές.

Τακτική διά περιφοράς συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής στις 23.12.2020

Σας προσκαλούμε σε έκτακτη διά περιφοράς συνεδρίαση της Οικ. Επιτροπής Δήμου Ιεράπετρας( το κατεπείγον προκύπτει από την ανάγκη υποβολής πρότασης για χρηµατοδότηση)

Πρόσκληση σε ΔΣ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ ΔΗΜΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ»

199.000€ για το Δημοτικό Γήπεδο της