12 Φεβρουαρίου, 2021

Συνεδρίαση του Διοικητικού Συμβουλίου του Ν.Π.Δ.Δ. “Σχολική Επιτροπή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Ιεράπετρας”

Σας προσκαλούμε, στις 17 Φεβρουαρίου 2021,ημέρα Τετάρτη και ώρα 10.00π.μ.σε διά περιφοράς συνεδρίαση του Διοικητικού Συμβουλίου του Ν.Π.Δ.Δ. «Σχολική Επιτροπή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Ιεράπετρας

ΑΜΕΣΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΚΙΚΙΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΖΗΤΗΣΕ Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΝΤΟΖΑΜΑΝΗ

Με την αντιδήμαρχο κα. Μαρία Ρουμελιωτάκη συναντήθηκε ο Δήμαρχος Ιεράπετρας κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης για να ενημερωθεί για τις λεπτομέρειες της συνάντηση της κας Ρουμελιωτάκη με τον Αναπληρωτή Υπουργό Υγείας κ. Κοντοζαμάνη.

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ – ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Η Περιφέρεια Κρήτης σε συνεργασία με το Τμήμα Κοινωνικής Εργασίας του Ελληνικού Μεσογειακού Πανεπιστημίου και με τη στήριξη του Δήμου Ιεράπετρας υλοποιούν δράσεις για την ψυχοκοινωνική στήριξη των κατοίκων του Δήμου Ιεράπετρας στο πλαίσιο των συνοδευτικών μέτρων του προγράμματος «Κοινωνική Σύμπραξη Περιφέρειας Κρήτης – Αποκεντρωμένες προμήθειες τροφίμων και βασικής υλικής συνδρομής, διοικητικές δαπάνες και παροχή συνοδευτικών μέτρων 2018-2019».