21 Σεπτεμβρίου, 2022

ΞΕΚΙΝΑΕΙ Η 5η ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΤΗΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΠΟ ΤΙΣ 24 ΕΩΣ ΤΙΣ 27 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2022

Με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Τουρισμού που εορτάζεται κάθε χρόνο στις 27 Σεπτεμβρίου ο Δήμος Ιεράπετρας  με τη συνδιοργάνωση της Περιφέρειας Κρήτης, διοργανώνει την 5η Γιορτή Τουρισμού και Παράδοσης από τις 24 έως τις 27 Σεπτεμβρίου 2022. Το φεστιβάλ θα περιλαμβάνει τέσσερις μέρες με μουσική, χορό και βραβεύσεις, αναδεικνύοντας τον τόπο μας και τιμώντας παράλληλα τους ανθρώπους που στήριξαν και συνεχίζουν να στηρίζουν την ανάπτυξή του.

Επισκευή συντήρηση κτιρίου Λιμεναρχείου Ιεράπετρας

Ο Δήμος Ιεράπετρας προκηρύσσει ανοιχτό διαγωνισμό για την ανάθεση του έργου «Επισκευή συντήρηση κτιρίου Λιμεναρχείου Ιεράπετρας» με προϋπολογισμό € 72580,64 (χωρίς ΦΠΑ).