30 Σεπτεμβρίου, 2022

ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΤΟ 5o ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ.

Έπεσε η αυλαία του 5ου Φεστιβάλ Τουρισμού του Δήμου Ιεράπετρας, που πραγματοποιήθηκε και φέτος με μεγάλη επιτυχία σε συνδιοργάνωση με την Περιφέρεια Κρήτης, την Τρίτη 27 Σεπτεμβρίου 2022, με τον εορτασμό της Παγκόσμιας Ημέρας Τουρισμού.

Πρόσκληση για συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής

σας προσκαλούμε σε τακτική διά περιφοράς συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής Δήμου Ιεράπετρας στις 03/10/2022 ημέρα Δευτέρα και ώρα 10:00 για τη συζήτηση και λήψη αποφάσεων στα παρακάτω θέματα :

ΥΠΟΒΟΛΗ ΕΝΣΤΑΣΕΩΝ για την πρόσληψη (2) δύο ατόμων ΔΕ Οδηγών

Οι ενστάσεις κατά των πινάκων προσωρινής κατάταξης που αναρτήθηκαν την Παρασκευή 30/09/2022 κατόπιν της με Αριθμ. Πρωτ. 8546/14-07-2022 ανακοίνωσης για την πρόσληψη (2) δύο ατόμων ΔΕ Οδηγών για την κάλυψη εποχικών ή παροδικών αναγκών ανταποδοτικού χαρακτήρα του Δήμου Ιεράπετρας, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου