30 Δεκεμβρίου, 2022

Χρόνια πολλά σε όλο το προσωπικό της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας – Καμία επικίνδυνη πυρκαγιά στον Δήμο Ιεράπετρας το 2022

Την Πυροσβεστική Υπηρεσία  του Δήμου Ιεράπετρας επισκέφτηκε ο Δήμαρχος Ιεράπετρας, κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης όπου και συναντήθηκε με τον Διοικητή, Αντιπύραρχο κ. Δημήτρη Καλλιοτζή και προσωπικό της Υπηρεσίας.

Επίσκεψη του Δημάρχου στο σταθμό ΕΚΑΒ Ιεράπετρας

Το σταθμό του ΕΚΑΒ Ιεράπετρας επισκέφθηκε ο Δήμαρχος Ιεράπετρας κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης όπου συναντήθηκε με τον υπεύθυνο κ. Γεώργιο Αγγελάκη και το προσωπικό του σταθμού.

Καλαντζάκης: «Άστοχες οι τοποθετήσεις του Υπ. Υγείας κ. Πλεύρη. Καλή Νέα Χρονιά σε όλο το προσωπικό του Νοσοκομείου Ιεράπετρας»

Επίσκεψη πραγματοποίησε ο Δήμαρχος Ιεράπετρας, κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης, στο Νοσοκομείο, το πρωί της Τετάρτης 28 Δεκεμβρίου 2022, όπου συναντήθηκε με τον κ. Ιωάννη Πετράκη, Διευθυντή της Ιατρικής Υπηρεσίας

Πρόσκληση σε κατεπείγουσα δια περιφοράς συνεδρίαση τα Οικονομικής Επιτροπής

Προσκαλούμε σε κατεπείγουσα διά περιφοράς συνεδρίαση τα Οικονομικής Επιτροπής Δήμου Ιεράπετρας σήμερα, 30/12/2022 ημέρα Παρασκευή και ώρα 09:00 για τη συζήτηση και λήψη απόφασης στο παρακάτω θέμα :