11 Ιανουαρίου, 2023

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΣΤΗΝ ΑΝΑΠΛΑΣΗ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

Στα πλαίσια του μεγάλου έργου του Κέντρου Ανοιχτού Εμπορίου της Ιεράπετρας (OPEN MALL) που υλοποιείται στην παρούσα φάση και έχει ήδη αναβαθμίσει την εικόνα της πόλης, ξεκίνησε και η ανάπλαση της οδού Εθνικής Αντιστάσεως.

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟ ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ – ΠΑΝΩ ΑΠΟ 25 ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΕΥΡΩ  ΤΑ ΕΡΓΑ ΚΑΙ ΟΙ ΜΕΛΕΤΕΣ ΠΟΥ ΕΚΤΕΛΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ Ο ΔΗΜΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

Με τους αντιδημάρχους κ.κ. Γιώργο Ασπραδάκη, Κωσταντίνο Αστροπεκάκη και κ. Μανόλη Βρυγιωνάκη συναντήθηκε ο Δήμαρχος Ιεράπετρας κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης προκειμένου να ενημερωθεί για την πορεία όλων των έργων και των μελετών που εξελίσσονται στην παρούσα φάση στον Δήμο Ιεράπετρας.