7 Φεβρουαρίου, 2023

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας στην κοπή πίτας του Συλλόγου Γεραπετριτών Αθήνας

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης παρευρέθηκε την Κυριακή 5/2 στην κοπή πίτας του Συλλόγου Γεραπετριτών Αθήνας, σε μία κατάμεστη αίθουσα, που παρά τις δυσμενείς καιρικές συνθήκες, γέμισε από Ιεραπετρίτες από όλη την Αττική.

Βράβευση εθελοντικών ομάδων του Δήμου Ιεράπετρας ● Καλαντζάκης «Πάντα δίπλα σας καλύπτοντας κάθε σας ανάγκη»

Με ιδιαίτερη επισημότητα και σε εγκάρδιο κλίμα πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 6 Φεβρουαρίου η τελετή βράβευσης των εθελοντικών ομάδων του Δήμου Ιεράπετρας που συνέβαλλαν στην πυροπροστασία του Δήμου το 2022 η οποία συνδιοργανώθηκε από τον Δήμο Ιεράπετρας και την Πυροσβεστική Υπηρεσία Ιεράπετρας.

Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείο σε μουσική εκδήλωση

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος και το Προσωπικό της Δομής,  ευχαριστούν από καρδιάς

ΚΛΕΙΣΤΟΣ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΣΤΗ ΣΧΙΣΤΡΑ ΣΕΛΑΚΑΝΟΥ ΛΟΓΩ ΚΑΤΟΛΙΣΘΗΣΗΣ

Το τμήμα Πολιτικής Προστασίας του Δήμου ενημερώνει ότι λόγω κατολίσθησης έχει κλείσει ο Δρόμος στη θέση Σχίστρα Σελακάνου.