2 Μαρτίου, 2023

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ Δ.Σ ΝΠΔΔ «ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ ΔΗΜΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ»

Σας προσκαλούμε, σε  τακτική δια περιφοράς συνεδρίαση, στις  7 Μαρτίου 2023,  ημέρα Τρίτη και ώρα 09:00 με θέματα:

ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ Ε.Ε.Λ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΜΕ ΣΤΟΧΟ ΤΗΝ ΕΠΑΝΑΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΤΡΙΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΡΟΗΣ ΓΙΑ ΑΡΔΕΥΣΗ

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας, έχοντας υπόψη τις διατάξεις του Ν.4412/2016 «Δημόσιες Συμβάσεις Έργων, Προμηθειών και Υπηρεσιών» και του Ν. 3463/2006 «Κύρωση του Κώδικα Δήμων», προκηρύσσει Ανοιχτό Ηλεκτρονικό Διαγωνισμό με σφραγισμένες προσφορές

Πρόσκληση σε τακτική συνεδρίαση του Δημ.Συμβουλίου

Σας προσκαλούμε στις 06 Μαρτίου 2023, ημέρα Δευτέρα και ώρα 17:30 σε τακτική συνεδρίαση, στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου, για να συζητήσουμε τα παρακάτω θέματα:

Πρόσκληση σε κατεπείγουσα, δια περιφοράς συνεδρίαση Δημ. Συμβουλίου για έκδοση Συλλυπητήριου Ψηφίσματος

Σας προσκαλούμε, σήμερα 02 Μαρτίου 2023, ημέρα  Πέμπτη  και ώρα  11.30, σε κατεπείγουσα, δια περιφοράς συνεδρίαση, για την έκδοση συλλυπητηρίου Ψηφίσματος, μετά το άγγελμα θανάτου, του εν ενεργεία δημοτικού υπαλλήλου Βενιτουράκη Μαρίνου.