12 Μαΐου, 2023

Πρόσκληση για Συμβούλιο ΔΕΠ

Συνάντηση του Δημάρχου Ιεράπετρας με τον Περιφερειάρχη Κρήτης

Με τον Περιφερειάρχη Κρήτης, κ. Σταύρο Αρναουτάκη, συναντήθηκε ο Δήμαρχος Ιεράπετρας, κ. Θεοδόσης Καλαντζάκης, προκειμένου να συζητήσουν την εξέλιξη των έργων που υλοποιούνται στην Ιεράπετρα, την πορεία των αιτημάτων για νέες χρηματοδοτήσεις έργων

Πρόσκληση σε τακτική συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής

Σας προσκαλούμε στις 15/05/2023, ημέρα Δευτέρα και ώρα 10:00 σε τακτική συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής Δήμου Ιεράπετρας που θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα Δημοκρατίας 31 στην μικρή αίθουσα (δίπλα στην αίθουσα θεάτρου) στον 1ο όροφο για τη συζήτηση και λήψη αποφάσεων  στα παρακάτω θέματα: