19 Οκτωβρίου, 2023

Συνάντηση πραγματοποίησε ο δήμαρχος Ιεράπετρας, κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης, με την Πρόεδρο του Συλλόγου Φίλων Θεάτρου Ιεράπετρας.

Συνάντηση πραγματοποίησε ο δήμαρχος Ιεράπετρας, κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης, με την Πρόεδρο του Συλλόγου Φίλων Θεάτρου Ιεράπετρας, κ. Σοφία Κονταξάκη με αφορμή την έναρξη του 11ου Πανελλήνιου Φεστιβάλ Ερασιτεχνικού Θεάτρου Ιεράπετρας, που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 21 Οκτωβρίου 2023.

Πρόσκληση σε συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου.

Σας προσκαλούμε στις 23 Οκτωβρίου 2023, ημέρα Δευτέρα και ώρα 18:00 σε τακτική συνεδρίαση, στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου.

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΤΕΒΑ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2023

Το Τμήμα Κοινωνικής Πολιτικής, Κοινωνικής Προστασίας και Ισότητας των δύο φύλων του Δήμου Ιεράπετρας, ενημερώνει τους δικαιούχους του προγράμματος ΤΕΒΑ, ότι θα πραγματοποιηθεί διανομή προϊόντων παντοπωλείου και προϊόντων ΒΥΣ στο χώρο του Κοινωνικού Παντοπωλείου του Δήμου, στην οδό Νικηφόρου Φωκά 20.