Ευχαριστήριο Κοινωνικού Παντοπωλείου στο 2ο Γενικό Λύκειο

Το Χαμόγελο του Παιδιού», ενόψει της νέας σχολικής χρονιάς, προσκαλεί φίλους και υποστηρικτές να επισκεφτούν
Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος
Ο Πρόεδρος της Δημοτικής Επιτροπής Υγείας  Δήμου Ιεράπετρας
Από το Τμήμα  Προαγωγής της Δημόσιας Υγείας, Παιδείας, Δια Βίου Μάθησης,   και Αθλητισμού του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνουμε

Ευχαριστήριο Κοινωνικού Παντοπωλείου στο 2ο Γενικό Λύκειο

Ιεράπετρα 26.4.2016

Ευχαριστήριο

0057

Η Επιτροπή Διαχείρισης  του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας ευχαριστεί θερμά  τον διευθυντή, τους καθηγητές και τους  μαθητές του 2 Γενικού Λυκείου Ιεράπετρας για την διοργάνωση για 4η συνεχή χρονιά του αθλητικού αγώνα αλληλεγγύης «Τρέχουμε και Συντρέχουμε» που πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 24 Απριλίου 2016 στην πόλη της Ιεράπετρας.

13096361_1037089509716884_3550088913424713373_n

Με την πραγματοποίηση της ιδιαίτερης αυτής καθιερωμένης δράσης οι μαθητές του 2ο Γενικού Λύκειο Ιεράπετρας μετέφεραν με επιτυχία για μια ακόμη χρονιά το μήνυμα της υποστήριξης  συνανθρώπων μας σε μια εποχή οικονομικής δυσπραγίας και δυσκολιών. Τους αξίζουν θερμά συγχαρητήρια!