Συνεδρίαση Δ.Σ του Ν.Π.Δ.Δ «ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α» Ιεράπετρας στις 22.03.2017

Ο Δήμος Ιεράπετρας ανακοινώνει την πρόσληψη έξι (6) ατόμων ,  με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου
Ο Δήμος Ιεράπετρας ενημερώνει δημότες και επισκέπτες ότι το Δημοτικό Κατάστημα στη Δημοτική Ενότητα Μακρύ Γιαλού
Τις εκδηλώσεις μνήμης για την 81η  επέτειο του Ολοκαυτώματος και της καταστροφής των χωριών της Βιάννου
Εκδήλωση τιμής και μνήμης για την 81η   επέτειο του ολοκαυτώματος των Δυτικών Χωριών της Ιεράπετρας
Aποτελέσματα ΧΗΜΙΚΩΝ ΑΝΑΛΥΣΕΩΝ νερού ύδρευσης.

Συνεδρίαση Δ.Σ του Ν.Π.Δ.Δ «ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α» Ιεράπετρας στις 22.03.2017

ΝΟΜΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
Ν.Π.Δ.Δ ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
(Κοινωνία – Πολιτισμός- Αλληλεγγύη Ιεράπετρας )
Κτίριο «Μελίνα Μερκούρη», 2ος όροφος
Δ/νση: Δημοκρατίας 31 , Ιεράπετρα
Τ.Κ.   72200
Φαξ: 2842025922

Ιεράπετρα: 17/03/2017
Αριθμ. πρωτ. : 530

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 4η 2017

Προς τους κ.κ.:

1. Γεωργαλάκης Εμμανουήλ (αντιπρόεδρος)
  2. Ασπραδάκης Γεώργιος
  3. Καρανδεινού Ελεάννα
  4. Κουγιουμουτζάκης Γεώργιος
  5. Λαθουράκης Ιωάννης
  6. Μυλωνά- Μαμαντοπούλου Ειρήνη
  7. Νταραράς Ηλίας
  8. Παπαδάκης Μιχαήλ
  9. Κόλλια-Αντωνάκη Δέσποινα
  10. Σιμόπουλος Πανταζής
  11. Ρουμελιωτάκη-Σκυβάλου Μαρία
  12. Σουραβλής Χριστόφορος
  13. Χασάπη Κυριακή
  14. Τσουράκη Ελπινίκη (εκπρ. εργαζ. του Ν.Π.Δ.Δ.)

[dropcap]Σ[/dropcap]ας προσκαλούμε στις  22/03/2017, ημέρα Τετάρτη και ώρα 13:00 μ.μ. σε  τακτική συνεδρίαση, στα Γραφεία του ΝΠΔΔ  «ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α.» ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ, για να συζητήσουμε τα  παρακάτω  θέματα:

1. Προγραμματισμός προσλήψεων εκτάκτου προσωπικού με σχέση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, έτους 2017, με κάλυψη της δαπάνης υπό τη μορφή αντιτίμου.
  2. Προγραμματισμός προσλήψεων εκτάκτου προσωπικού με σχέση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, έτους 2017 στο πλαίσιο υλοποίησης Ευρωπαϊκού προγράμματος με τίτλο «Εναρμόνιση Οικογενειακής και Επαγγελματικής Ζωής».
  3. Ανάγκη μετεγκατάστασης του ΚΔΑΠ/ΜΕΑ.
  4. Δωρεά Παραχώρηση ακινήτου οικοπέδου 132 τ.μ.  του Παλαιού Σχεδίου Πόλεως στον Δήμο Ιεράπετρας.

Ο Πρόεδρος του Δ.Σ

Φραγκούλης Εμμανουήλ