Κατάθεση προτάσεων για τα φετινά ΚΥΡΒΕΙΑ 2017

Ο Δήμος Ιεράπετρας ανακοινώνει την πρόσληψη έξι (6) ατόμων ,  με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου
Ο Δήμος Ιεράπετρας ενημερώνει δημότες και επισκέπτες ότι το Δημοτικό Κατάστημα στη Δημοτική Ενότητα Μακρύ Γιαλού
Τις εκδηλώσεις μνήμης για την 81η  επέτειο του Ολοκαυτώματος και της καταστροφής των χωριών της Βιάννου
Εκδήλωση τιμής και μνήμης για την 81η   επέτειο του ολοκαυτώματος των Δυτικών Χωριών της Ιεράπετρας
Aποτελέσματα ΧΗΜΙΚΩΝ ΑΝΑΛΥΣΕΩΝ νερού ύδρευσης.

Κατάθεση προτάσεων για τα φετινά ΚΥΡΒΕΙΑ 2017

ΝΟΜΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
Ν.Π.Δ.Δ ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
(Κοινωνία – Πολιτισμός- Αλληλεγγύη Ιεράπετρας)
Κτίριο «Μελίνα Μερκούρη», 2ος όροφος
Δ/νση: Δημοκρατίας 31 , Ιεράπετρα

Fax:2842025922
Mail: koinopolitia@ierapetra.gov.gr
Ιεράπετρα: 01/06/2017

Ανακοίνωση

[dropcap]Τ[/dropcap]ο ΝΠΔΔ ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α Ιεράπετρας προσκαλεί πολιτιστικούς συλλόγους της πόλης  και των  Δημοτικών  Διαμερισμάτων, φορείς  και  σωματεία  που  ασχολούνται  με τον πολιτισμό, αλλά  και  συμπολίτες  που  ενδιαφέρονται  για  τα καλλιτεχνικά  δρώμενα  στην  περιοχή του  Δήμου  μας, να  καταθέσουν τις  προτάσεις  τους για  τα φετινά ΚΥΡΒΕΙΑ 2017έως την  Παρασκευή 15  ΙΟΥΛΙΟΥ προκειμένου να  διαμορφωθεί το  πρόγραμμα  των  εκδηλώσεων  του καλοκαιριού.

Οι προτάσεις  μπορούν να  κατατεθούν  στα  γραφεία  του ΝΠΔΔ ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α στο  Δημαρχείο  Ιεράπετρας στο  2ο όροφο.

Mail: koinopolitia@ierapetra.gov.gr
Fax:2842025922