Ανακοίνωση για τους Παιδικούς και Βρεφ/κούς Σταθμούς Ιεράπετρας και τα ΚΔΑΠ

Το Χαμόγελο του Παιδιού», ενόψει της νέας σχολικής χρονιάς, προσκαλεί φίλους και υποστηρικτές να επισκεφτούν
Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος
Ο Πρόεδρος της Δημοτικής Επιτροπής Υγείας  Δήμου Ιεράπετρας
Από το Τμήμα  Προαγωγής της Δημόσιας Υγείας, Παιδείας, Δια Βίου Μάθησης,   και Αθλητισμού του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνουμε

Ανακοίνωση για τους Παιδικούς και Βρεφ/κούς Σταθμούς Ιεράπετρας και τα ΚΔΑΠ

ethnosimo-nomarxias
ΝΟΜΟΣ   ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΝΠΔΔ: «ΚΟΙΝΩΝΙΑ, ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ
ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ  ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ»

Ανακοίνωση

[dropcap]Π[/dropcap]αρακαλούμε τις ωφελούμενες μητέρες της δράσης «Εναρμόνιση Οικογενειακής και Επαγγελματικής Ζωής» οι οποίες κατέθεσαν αίτησης επιλογής  θέσης -Δομής για τους Παιδικούς και Βρεφ/κούς Σταθμούς καθώς και τα ΚΔΑΠ,  να προσέλθουν στα γραφεία του Ν.Π.Δ.Δ. «ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ», Δημοκρατίας 31, β όροφος, από σήμερα 21/8/2018 έως και 29/8/2018 και από ώρα 10:00 έως 14:00 προκειμένου να  υπογράψουν την σύμβαση.

Οι ωφελούμενες θα πρέπει να  έχουν μαζί τους Δελτίο Αστυνομικής Ταυτότητας ή διαβατηρίου.

Ο πρόεδρος του Δ.Σ.
Γεωργαλάκης Εμμ.