Αγιασμός στο Εσπερινό ΕΠΑ.Λ Ιεράπετρας για το νέο σχολικό έτος

Το Χαμόγελο του Παιδιού», ενόψει της νέας σχολικής χρονιάς, προσκαλεί φίλους και υποστηρικτές να επισκεφτούν
Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος
Ο Πρόεδρος της Δημοτικής Επιτροπής Υγείας  Δήμου Ιεράπετρας
Από το Τμήμα  Προαγωγής της Δημόσιας Υγείας, Παιδείας, Δια Βίου Μάθησης,   και Αθλητισμού του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνουμε

Αγιασμός στο Εσπερινό ΕΠΑ.Λ Ιεράπετρας για το νέο σχολικό έτος

epal

[dropcap]Ο[/dropcap] Διευθυντής και ο σύλλογος διδασκόντων του Εσπερινού ΕΠΑ.Λ Ιεράπετρας σας ενημερώνει ότι ο  αγιασμός για το νέο σχολικό έτος θα πραγματοποιηθεί τη Τετάρτη 11 Σεπτεμβρίου στον αύλειο χώρο του σχολείου και ώρα 19:00μ.μ.

Ευχόμαστε σε όλους τους μαθητές και καθηγητές καλή σχολική χρονιά με εκπλήρωση όλων των στόχων τους.

Γιακουμάκης Εμμ.