Το Κοινωνικό Παντοπωλείο θα δέχεται τις προσφορές σας

Ο Δήμος Ιεράπετρας ανακοινώνει την πρόσληψη έξι (6) ατόμων ,  με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου
Ο Δήμος Ιεράπετρας ενημερώνει δημότες και επισκέπτες ότι το Δημοτικό Κατάστημα στη Δημοτική Ενότητα Μακρύ Γιαλού
Τις εκδηλώσεις μνήμης για την 81η  επέτειο του Ολοκαυτώματος και της καταστροφής των χωριών της Βιάννου
Εκδήλωση τιμής και μνήμης για την 81η   επέτειο του ολοκαυτώματος των Δυτικών Χωριών της Ιεράπετρας
Aποτελέσματα ΧΗΜΙΚΩΝ ΑΝΑΛΥΣΕΩΝ νερού ύδρευσης.

Το Κοινωνικό Παντοπωλείο θα δέχεται τις προσφορές σας

koinoniko pantopoleio logo

Ιεράπετρα 01.06.2020

Δελτίο Τύπου

[dropcap]Η[/dropcap]  Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτρης Μιχελάρος και το Προσωπικό της Δομής θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το Κοινωνικό Παντοπωλείο δέχεται τις προσφορές σας σε ενδύματα, υποδήματα, βιβλία, παιχνίδια κ.λ.π.  τις ώρες 8:00 έως 2:00 π.μ και τις εργάσιμες μέρες Δευτέρα με Παρασκευή. Οποιαδήποτε μέρα και ώρα εκτός των προαναφερθέντων δε δυνάμεθα να σας εξυπηρετήσουμε. Θα Θέλαμε να σας παρακαλέσουμε να μην αφήνεται διάφορα πράγματα έξω από την Δομή όταν είμαστε κλειστά διότι δε μπορούν να χρησιμοποιηθούν έπειτα. Σας ευχαριστούμε!

Ο  Συντονιστής
Δημήτρης Μιχελάρος