Ευχαριστήριο στους χορηγούς του Κοινωνικού Παντοπωλείου

Το Χαμόγελο του Παιδιού», ενόψει της νέας σχολικής χρονιάς, προσκαλεί φίλους και υποστηρικτές να επισκεφτούν
Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος
Ο Πρόεδρος της Δημοτικής Επιτροπής Υγείας  Δήμου Ιεράπετρας
Από το Τμήμα  Προαγωγής της Δημόσιας Υγείας, Παιδείας, Δια Βίου Μάθησης,   και Αθλητισμού του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνουμε

koinoniko pantopoleio logo

Ιεράπετρα 06.07.2020

ΜΗΝΑΣ: ΙΟΥΝΙΟΣ 2020

[dropcap]Η[/dropcap] Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτρης Μιχελάρος και το Προσωπικό της Δομής,  ευχαριστούν θερμά τις επιχειρήσεις, τους συλλόγους, τους φορείς και τους πολίτες που ενίσχυσαν και στήριξαν με τις προσφορές τους, το μήνα  Ιούνιο, το κοινωνικό έργο που καθημερινά επιτελεί. Συγκεκριμένα:

– Το Σούπερ μάρκετ Χανιωτάκης Ιωάννης και ΣΙΑ Ε.Ε  για την  διάθεση ποσότητας πατατών.

-Τον κύριο Ανδρέα Αγγελάκη για την διάθεση οπωροκηπευτικών.

– Το Αρτοποιείο  Κτιστάκη.

– Το Αρτοποιείο Χατζηιωάννου.

Τους πολίτες: Κοσμαδάκη Εμμανουήλ, Στρουμπάκη Γιώργο, Σπαθόπουλου Ιωάννη, Φαφουτάκη Μανώλη, Χανιωτάκη Ευδοξία καθώς και όλους όσοι επέλεξαν να διατηρήσουν την ανωνυμία τους.

Ο  Συντονιστής
Δημήτρης Μιχελάρος