Ευχαριστήριο  του Κοινωνικού Παντοπωλείου στην Άτυπη Ομάδα Αλλοδαπών- Φίλων της Ελληνικής Γλώσσας

Το Χαμόγελο του Παιδιού», ενόψει της νέας σχολικής χρονιάς, προσκαλεί φίλους και υποστηρικτές να επισκεφτούν
Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος
Ο Πρόεδρος της Δημοτικής Επιτροπής Υγείας  Δήμου Ιεράπετρας
Από το Τμήμα  Προαγωγής της Δημόσιας Υγείας, Παιδείας, Δια Βίου Μάθησης,   και Αθλητισμού του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνουμε

2Ο.12.2022

Ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος και το Προσωπικό της Δομής   ευχαριστούμε από καρδιάς την Άτυπη Ομάδα Αλλοδαπών-Φίλων Ελληνικής Γλώσσας, κατοίκων  των Δήμων Ιεράπετρας και Αγίου Νικόλαου με συντονιστή το φιλόλογο Μανώλη Πετάση για την  εξαιρετική τους και πάλι την φετινή χρονιά πράξη προσφοράς και αγάπης προς την Δομή μας. Το Χριστουγεννιάτικό Δέντρο μας γέμισε  και πάλι από δώρα για τους μικρούς μας ωφελούμενους γιατί  θέλουμε χαρούμενα και ευτυχισμένα τα παιδιά τις γιορτές! Σας ευχαριστούμε πολύ που συμβάλλετε στην προσπάθεια μας αυτή !Σας ευχόμαστε Καλές Γιορτές με ΥΓΕΙΑ και ΑΓΑΠΗ!!