Πρόσκληση για τακτική συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής

Με τον Περιφερειάρχη Κρήτης κ. Σταύρο Αρναουτάκη συναντήθηκε ο Δήμαρχος Ιεράπετρας κ. Εμμανουήλ Φραγκούλης
Ο Δήμος Ιεράπετρας ανακοινώνει την συμμετοχή του στα Προγράμματα Άθλησης για Όλους, της Γενική

Πρόσκληση για τακτική συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής

Σας προσκαλούμε στις 09/05/2024, ημέρα Πέμπτη και ώρα 13:00 σε τακτική συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής Δήμου Ιεράπετραςπου θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα Δημοκρατίας 31 (Γραφείου Δημάρχου) στον 3ο όροφο για τη συζήτηση και λήψη αποφάσεων στα παρακάτω θέματα:

1Διαγραφή τελών ύδρευσης, λόγω λανθασμένων χρεώσεων της υπηρεσίας.(Εισηγητής: Χατζάκης Γεώργιος).
2Διαγραφή τελών άρδευσης, λόγω λανθασμένων χρεώσεων της υπηρεσίας.(Εισηγητής: Χατζάκης Γεώργιος).
3Νομική προστασία υπαλλήλων Δήμου Ιεράπετρας.(Εισηγητής: Χατζάκης Γεώργιος).
4Εξειδίκευση πίστωσης σε βάρος του Κ.Α 02.00.6073.01 με τίτλο  «Δαπάνες επιμόρφωσης προσωπικού και συμμετοχής σε συνέδρια και σεμινάρια» συνολικού ποσού 230,00 €.(Εισηγητής: Χατζάκης Γεώργιος).
5Εξειδίκευση πίστωσης σε βάρος του Κ.Α.02.00.6221.01 με τίτλο «Ταχυδρομικά Τέλη», συνολικού ποσού 1.600,86 €.(Εισηγητής: Χατζάκης Γεώργιος).

Ο Πρόεδρος της Δημοτικής Επιτροπής

Εμμανουήλ Φραγκούλης