Αποτελέσματα επιλογής ωφελουμένων για την πράξη : «Στηρίζουμε την εργασία και την ανάπτυξη»

Η Ιεράπετρα εντάχθηκε  πλέον και επίσημα στην Ευρωπαϊκή Ομοσπονδία Ναπολεόντειων Πόλεων ως το τεσσαρακοστό έβδομο
Σε λίγες μέρες θα χτυπήσει το κουδούνι για τη νέα σχολική χρονιά και στο Κοινωνικό Παντοπωλείο του Δήμου Ιεράπετρας
Το Σύνολο Νυκτών & Τοξοτών Οργάνων Κρήτης παρουσιάζει τη μουσικοχορευτική παράσταση: "Καλήν Εσπέραν Αφεντάδες"
Συνεχίζονται οι εγγραφές στα Κέντρα Δημιουργικής Απασχόλησης (ΚΔΑΠ) του Δήμου Ιεράπετρας

Ιδιαίτερης σημασίας η σημερινή μέρα για την Ιεράπετρα καθώς το απόγευμα, σε ειδική τελετή, υπογράφεται το πρωτόκολλο ένταξης της πόλης, στην Ευρωπαϊκή Ομοσπονδία Ναπολεόντειων Πόλεων. Την εκδήλωση θα τιμήσει με την παρουσία του ο ιδρυτής και επίτιμος  πρόεδρος της Ομοσπονδίας και εξ αίματος συγγενής του Μεγάλου Ναπολέοντα κ. Κάρολος Βοναπάρτης,  ο οποίος  μαζί με τον […]

[tagline_box backgroundcolor=”” shadow=”yes” border=”1px” bordercolor=”” highlightposition=”left” description=”Αποτελέσματα επιλογής ωφελουμένων της Αναπτυξιακής Σύμπραξης «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ» για την πράξη : «Στηρίζουμε την εργασία και την ανάπτυξη»”][/tagline_box]
[dropcap]Η[/dropcap] Αναπτυξιακή Σύμπραξη «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ» υλοποιεί την Πράξη «ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ» στο πλαίσιο της δράσης 7: «Τοπικά σχέδια για την απασχόληση, προσαρμοσμένα στις ανάγκες των τοπικών αγορών εργασίας» (ΤΟΠΣΑ) της κατηγορίας Παρέμβασης 1: «Ενεργητικές πολιτικές απασχόλησης» του Θεματικού Άξονα Προτεραιότητας 3: «Διευκόλυνση της πρόσβασης στην απασχόληση», στο Επιχειρησιακό Πρόγραμμα «Ανάπτυξη Ανθρώπινου Δυναμικού», που συγχρηματοδοτείται από το Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο (ΕΚΤ) και υλοποιείται στο Δήμο Λασιθίου.

Επισημαίνεται ότι οι επιλεχθέντες πρέπει µέχρι την Παρασκευή 27 Σεπτεμβρίου 2013 να υποβάλουν δήλωση αποδοχής ή δήλωση µη αποδοχής τους στην Πράξη στα γραφεία του ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΣΗΤΕΙΑΣ (ΟΑΣ Α.Α.Ε. Ο.Τ.Α.) , Ανθέων 5, τηλέφωνα επικοινωνίας: 28430-23590, 28430-28430, 28430-25967.

Σε περίπτωση που από τους αρχικά επιλεχθέντες ωφελούμενους υπάρξουν αποχωρήσεις, τότε θα τηρηθεί ο πίνακας κατάταξης και θα κληθούν για συμμετοχή οι επόμενοι στην κατάταξη των επιλαχόντων. (βλέπε Κατάταξη Επιλαχόντων)

Σχετικά αρχεία (σύνδεσμοι στον Ιστοχώρο της Αναπτυξιακής Σύμπραξης – http://topsa.oas.gr/)  – μορφή αρχείων .doc (word) :
[checklist icon=”arrow” iconcolor=”” circle=”yes”]

[/checklist]

Ολα τα σχετικά αρχεία σε ένα pdf για άμεσο download :

[wpdm_file id=12]

ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ | Αναπτυξιακή Σύμπραξη