Επείγουσα ανακοίνωση

Χημικές Αναλύσεις Νερού Ύδρευσης
Πρόσκληση για τη Συνεδρίαση του ΔΣ τη Δευτέρα 17/06/2024
Aνακοίνωση για την πρόσληψη προσωπικού με σχέση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου
Τον πρόεδρο και μέλη του Δ.Σ. του Εμπορικού Συλλόγου Ιεράπετρας δέχθηκε στο γραφείο του ο Δήμαρχος Εμμανουήλ Φραγκούλης.
Συνάντηση με τον πρόεδρο και μέλη του Δ.Σ. του Οικονομικού Επιμελητηρίου Ελλάδος  Τμήμα Ανατολικής Κρήτης

Επείγουσα ανακοίνωση

ethnosimo-nomarxias

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                                                       Ιεράπετρα  23-03-2018
ΔΗΜΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Δ/ΣΝΗ  Υ.Α.Α.
Ταχ.Δ/νση: ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ 31
Τ.Κ  72200  Ιεράπετρα

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

[dropcap]Ε[/dropcap]νημερώνουμε τους δημότες  ότι  λόγω αποκατάστασης σπασίματος του κεντρικού αγωγού υδροδότησης της πόλης να μην κάνουν άσκοπη χρήση του νερού. Ιδιαίτερα λόγω και των ειδικών καιρικών φαινομένων  να αποφεύγεται το πλύσιμο εξωτερικών χώρων και οχημάτων προκειμένου να μην παρουσιαστεί πρόβλημα στην υδροδότηση της πόλης.

Ο Αντιδήμαρχος
Τεχνικών Υπηρεσιών