Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείου στο Βρεφονηπιακό Σταθμό Κεντριού

Ο Δήμος Ιεράπετρας με χαρά σας ενημερώνει ότι οι ηλεκτρονικές αιτήσεις για εγγραφές και οι επανεγγραφές στους Παιδικούς και Βρεφονηπιακούς Σταθμούς
Από το Γραφείο  Προαγωγής της Δημόσιας Υγείας, Παιδείας, Δια Βίου Μάθησης,
Το τουρνουά 3x3 Βasketball «Cretan Series» by choco BIG, ανοίγει αυλαία στην Ιεράπετρα με γκεστ σταρ τον Σοφοκλή Σχορτσανίτη
Για παιδιά ηλικίας 5-12 στο χώρο της βιβλιοθήκης ''ΜΑΡΙΑ ΛΙΟΥΔΑΚΗ''.
Ο Δήμος Ιεράπετρας ενημερώνει ότι από την Περιφερειακή Ενότητα Λασιθίου  πραγματοποιούνται εργασίες καθαρισμού

Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείου στο Βρεφονηπιακό Σταθμό Κεντριού

koinoniko pantopoleio logo

Ευχαριστήριο

[dropcap]Η[/dropcap] Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, η Συντονίστρια Κική Χασάπη-Φρονιμάκη και το Προσωπικό της Δομής ευχαριστούν θερμά τα παιδιά, τους γονείς αλλά και το προσωπικό του Βρεφονηπιακού Σταθμού Κεντριού για την τόσο όμορφη πρωτοβουλία τους να φτιάξουν γλυκά για τους ωφελούμενους της δομής μας. Σας ευχαριστούμε πολύ και σας ευχόμαστε Καλά χριστούγεννα και Καλη χρονιά!

brefonhpiakos-kentriou

Η Συντονίστρια