Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείου για μουσικοχορευτική εκδήλωση

Αναλύσεις νερού ύδρευσης
Ολοήμερη «Μουσική Εκδήλωση  στην Άμμο» για Νέους και ‘’Nέους ‘’ Από τις 17:00 μέχρι όπου πάει….
Ανακοινώνουμε ότι  η θεατρική παράσταση«Δείπνο Ηλιθίων» που ήταν προγραμματισμένη να πραγματοποιηθεί
Η  Διεύθυνση Ύδρευσης  Άρδευσης  Αποχέτευσης του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνει ότι λόγω βλάβης  στον κεντρικό

Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείου για μουσικοχορευτική εκδήλωση

koinoniko pantopoleio logo

Ιεράπετρα 19.12.2018

Ευχαριστήριο

[dropcap]Η[/dropcap] Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, η Συντονίστρια Κική Χασάπη-Φρονιμάκη και το Προσωπικό της Δομής ευχαριστούν θερμά τους πολίτες που με την παρουσία τους και την προσφορά τους ενίσχυσαν με τρόφιμα αντί εισιτηρίου την μουσικοχορευτική εκδήλωση αλληλεγγύης και συμπαράστασης “Στου κύκλου τα γυρίσματα και στου χορού τα ζάλα” που πραγματοποίησαν οι Σχολές χορού Δημήτρη Καπαράκη για την ενίσχυση του Κοινωνικού Παντοπωλείου του Δήμου  στην αίθουσα Μελίνα  Μερκούρη.

koinoniko pantopoleio-eyxaristirio

Ιδιαίτερα θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε για την εξαιρετικά επιτυχημένη αυτή εκδήλωση τον υπεύθυνο  που επιμελήθηκε την παράσταση Δημήτηρη Καπαράκη και τους Μουσικούς Δρακάκη Γεώργιο, Κουδουμογιαννάκη Γεώργιο, Παπαδάκη Μανώλη καθώς και τα συγκροτήματα τους  αλλά και όλους όσους συμμετείχαν χορευτές – μικρούς και μεγάλους – και την παρουσιάστρια της επιτυχημένης βραδιάς κα Μαριάννα Χάιτα.

Ευχαριστούμε πολύ για την πολύτιμη βοήθειά σας και τη συμπαράστασή σας στο δύσκολο έργο του Κοινωνικού Παντοπωλείου.

Η Συντονίστρια
του Κοινωνικού Παντοπωλείου