Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείου για μουσικοχορευτική εκδήλωση

Ο Δήμος Ιεράπετρας με χαρά σας ενημερώνει ότι οι ηλεκτρονικές αιτήσεις για εγγραφές και οι επανεγγραφές στους Παιδικούς και Βρεφονηπιακούς Σταθμούς
Από το Γραφείο  Προαγωγής της Δημόσιας Υγείας, Παιδείας, Δια Βίου Μάθησης,
Το τουρνουά 3x3 Βasketball «Cretan Series» by choco BIG, ανοίγει αυλαία στην Ιεράπετρα με γκεστ σταρ τον Σοφοκλή Σχορτσανίτη
Για παιδιά ηλικίας 5-12 στο χώρο της βιβλιοθήκης ''ΜΑΡΙΑ ΛΙΟΥΔΑΚΗ''.
Ο Δήμος Ιεράπετρας ενημερώνει ότι από την Περιφερειακή Ενότητα Λασιθίου  πραγματοποιούνται εργασίες καθαρισμού

Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείου για μουσικοχορευτική εκδήλωση

koinoniko pantopoleio logo

Ιεράπετρα 19.12.2018

Ευχαριστήριο

[dropcap]Η[/dropcap] Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, η Συντονίστρια Κική Χασάπη-Φρονιμάκη και το Προσωπικό της Δομής ευχαριστούν θερμά τους πολίτες που με την παρουσία τους και την προσφορά τους ενίσχυσαν με τρόφιμα αντί εισιτηρίου την μουσικοχορευτική εκδήλωση αλληλεγγύης και συμπαράστασης “Στου κύκλου τα γυρίσματα και στου χορού τα ζάλα” που πραγματοποίησαν οι Σχολές χορού Δημήτρη Καπαράκη για την ενίσχυση του Κοινωνικού Παντοπωλείου του Δήμου  στην αίθουσα Μελίνα  Μερκούρη.

koinoniko pantopoleio-eyxaristirio

Ιδιαίτερα θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε για την εξαιρετικά επιτυχημένη αυτή εκδήλωση τον υπεύθυνο  που επιμελήθηκε την παράσταση Δημήτηρη Καπαράκη και τους Μουσικούς Δρακάκη Γεώργιο, Κουδουμογιαννάκη Γεώργιο, Παπαδάκη Μανώλη καθώς και τα συγκροτήματα τους  αλλά και όλους όσους συμμετείχαν χορευτές – μικρούς και μεγάλους – και την παρουσιάστρια της επιτυχημένης βραδιάς κα Μαριάννα Χάιτα.

Ευχαριστούμε πολύ για την πολύτιμη βοήθειά σας και τη συμπαράστασή σας στο δύσκολο έργο του Κοινωνικού Παντοπωλείου.

Η Συντονίστρια
του Κοινωνικού Παντοπωλείου