Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείου

Το Χαμόγελο του Παιδιού», ενόψει της νέας σχολικής χρονιάς, προσκαλεί φίλους και υποστηρικτές να επισκεφτούν
Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος
Ο Πρόεδρος της Δημοτικής Επιτροπής Υγείας  Δήμου Ιεράπετρας
Από το Τμήμα  Προαγωγής της Δημόσιας Υγείας, Παιδείας, Δια Βίου Μάθησης,   και Αθλητισμού του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνουμε

koinoniko pantopoleio logo

Ιεράπετρα 16.5.2018

Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείου

[dropcap]Η[/dropcap] Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, η Συντονίστρια Κική Χασάπη-Φρονιμάκη και το Προσωπικό της Δομής, ευχαριστούν θερμά το Δημοπρατήριο Golden Farm Α.Ε για την προσφορά του σε οπωροκηπευτικά διαφόρων  ειδών και πιο συγκεκριμένα:

• 14 κλούβες ντομάτες.
  • 4 κλούβες πιπέρι κέρατο.
  • 2 κλούβες αγγούρια .
  • 2 κλούβες ντομάτα βελανίδι.

Η ενίσχυση της δράσης της Δομής είναι πάρα πολύ σημαντική από τέτοιες πρωτοβουλίες επιχειρήσεων στους χαλεπούς καιρούς που διανύουμε και συμβάλει αποφασιστικά στην ομαλή λειτουργία του Κοινωνικού Παντοπωλείου.

Η Συντονίστρια
του Κοινωνικού Παντοπωλείου