Ευχαριστήριο στους χορηγούς του Κοινωνικού Παντοπωλείου

Από το Γραφείο  Προαγωγής της Δημόσιας Υγείας, Παιδείας, Δια Βίου Μάθησης,
Το τουρνουά 3x3 Βasketball «Cretan Series» by choco BIG, ανοίγει αυλαία στην Ιεράπετρα με γκεστ σταρ τον Σοφοκλή Σχορτσανίτη
Για παιδιά ηλικίας 5-12 στο χώρο της βιβλιοθήκης ''ΜΑΡΙΑ ΛΙΟΥΔΑΚΗ''.
Ο Δήμος Ιεράπετρας ενημερώνει ότι από την Περιφερειακή Ενότητα Λασιθίου  πραγματοποιούνται εργασίες καθαρισμού
Καλοκαιρινές δράσεις  παραγωγικής  ενασχόλησης και πολιτιστικής δημιουργίας για  παιδιά  από  5-12  ετών από το  Δήμο Ιεράπετρας

Ευχαριστήριο στους χορηγούς του Κοινωνικού Παντοπωλείου

koinoniko pantopoleio logo

ΜΗΝΑΣ: ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ 2018

Ευχαριστήριο στους  χορηγούς του Κοινωνικού Παντοπωλείου

[dropcap]Η[/dropcap] Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, η Συντονίστρια Κική Χασάπη-Φρονιμάκη και το Προσωπικό της Δομής,  ευχαριστoύν θερμά τις επιχειρήσεις, τους συλλόγους, τους φορείς και τους πολίτες που ενίσχυσαν και στήριξαν με τις προσφορές τους, το μήνα Φεβρουάριο, το κοινωνικό έργο που καθημερινά επιτελεί.

Συγκεκριμένα:

-Το 3ο Δημοτικό Σχολείο Ιεράπετρας.

-Το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων Φέρμων Ιεράπετρας.

-Toυς Διοργανωτές, τους Παίκτες και τους Φιλάθλους του Εργασιακού Πρωταθλήματος Μπάσκετ Δήμου  Ιεράπετρας.

-Όλες τις ομάδες που συμμετείχαν στο «Κυνήγι του Κρυμμένου Θησαυρού» και ιδιαίτερα τη διοργανώτρια ομάδα «ΑΡΓΑ ΤΑ ΖΑ».

-Το κατάστημα ενδυμάτων Λιοντάκης «Men’s Wear».

-Τα Αρτοποιεία Κτιστάκη, Χατζηϊωάννου.

-To supermarket «Άστρον».

Τους πολίτες: Γενειατάκη Μαρία, Ζουμπουλάκη Γεώργιο, Κασσωτάκη Μαρία, Ρεμουντάκη Ευαγγελία, Χρηστάκη Μαρία καθώς και όλους όσοι επέλεξαν να διατηρήσουν την ανωνυμία τους.

Η Συντονίστρια
του Κοινωνικού Παντοπωλείου