Ένα μεγάλο ευχαριστώ από το Κοινωνικό Παντοπωλείο του Δήμου Ιεράπετρας στην οργανωτική επιτροπή, στους αθλητές και τους φιλάθλους του 3ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Μπάσκετ

Ο Δήμος Ιεράπετρας με χαρά σας ενημερώνει ότι οι ηλεκτρονικές αιτήσεις για εγγραφές και οι επανεγγραφές στους Παιδικούς και Βρεφονηπιακούς Σταθμούς
Από το Γραφείο  Προαγωγής της Δημόσιας Υγείας, Παιδείας, Δια Βίου Μάθησης,
Το τουρνουά 3x3 Βasketball «Cretan Series» by choco BIG, ανοίγει αυλαία στην Ιεράπετρα με γκεστ σταρ τον Σοφοκλή Σχορτσανίτη
Για παιδιά ηλικίας 5-12 στο χώρο της βιβλιοθήκης ''ΜΑΡΙΑ ΛΙΟΥΔΑΚΗ''.
Ο Δήμος Ιεράπετρας ενημερώνει ότι από την Περιφερειακή Ενότητα Λασιθίου  πραγματοποιούνται εργασίες καθαρισμού

koinoniko pantopoleio logo

Ιεράπετρα 9.5.2018

Δελτίο Τύπου

Ένα μεγάλο ευχαριστώ από το Κοινωνικό Παντοπωλείο του Δήμου Ιεράπετρας στην οργανωτική επιτροπή, στους αθλητές και τους φιλάθλους του 3ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Μπάσκετ.

[dropcap]Η[/dropcap] Επιτροπή Διαχείρισης  του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας η Συντονίστρια Κική Χασάπη-Φρονιμάκη και το Προσωπικό της Δομής  ευχαριστεί θερμά  την οργανωτική επιτροπή, τους αθλητές και τους φιλάθλους του 3ου  Εργασιακού Πρωταθλήματος Μπάσκετ Ιεράπετρας για την ευγενική τους προσφορά με στόχο την ενίσχυση της δομής.

Σας ευχαριστούμε πολύ που για μια ακόμη χρονιά στηρίξατε το δύσκολο έργο που επιτελείται καθημερινά στη δομή για να καλύπτονται πρωτογενείς ανάγκες διαβίωσης των συνανθρώπων μας.

Η Συντονίστρια
του Κοινωνικού Παντοπωλείου