Ένα μεγάλο ευχαριστώ από το Κοινωνικό Παντοπωλείο του Δήμου Ιεράπετρας στην οργανωτική επιτροπή, στους αθλητές και τους φιλάθλους του 3ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Μπάσκετ

Αναλύσεις νερού ύδρευσης
Ολοήμερη «Μουσική Εκδήλωση  στην Άμμο» για Νέους και ‘’Nέους ‘’ Από τις 17:00 μέχρι όπου πάει….
Ανακοινώνουμε ότι  η θεατρική παράσταση«Δείπνο Ηλιθίων» που ήταν προγραμματισμένη να πραγματοποιηθεί
Η  Διεύθυνση Ύδρευσης  Άρδευσης  Αποχέτευσης του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνει ότι λόγω βλάβης  στον κεντρικό

koinoniko pantopoleio logo

Ιεράπετρα 9.5.2018

Δελτίο Τύπου

Ένα μεγάλο ευχαριστώ από το Κοινωνικό Παντοπωλείο του Δήμου Ιεράπετρας στην οργανωτική επιτροπή, στους αθλητές και τους φιλάθλους του 3ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Μπάσκετ.

[dropcap]Η[/dropcap] Επιτροπή Διαχείρισης  του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας η Συντονίστρια Κική Χασάπη-Φρονιμάκη και το Προσωπικό της Δομής  ευχαριστεί θερμά  την οργανωτική επιτροπή, τους αθλητές και τους φιλάθλους του 3ου  Εργασιακού Πρωταθλήματος Μπάσκετ Ιεράπετρας για την ευγενική τους προσφορά με στόχο την ενίσχυση της δομής.

Σας ευχαριστούμε πολύ που για μια ακόμη χρονιά στηρίξατε το δύσκολο έργο που επιτελείται καθημερινά στη δομή για να καλύπτονται πρωτογενείς ανάγκες διαβίωσης των συνανθρώπων μας.

Η Συντονίστρια
του Κοινωνικού Παντοπωλείου