Ευχαριστήριο του Σχολείου Δεύτερης Ευκαιρίας Ιεράπετρας

Αναλύσεις νερού ύδρευσης
Ολοήμερη «Μουσική Εκδήλωση  στην Άμμο» για Νέους και ‘’Nέους ‘’ Από τις 17:00 μέχρι όπου πάει….
Ανακοινώνουμε ότι  η θεατρική παράσταση«Δείπνο Ηλιθίων» που ήταν προγραμματισμένη να πραγματοποιηθεί
Η  Διεύθυνση Ύδρευσης  Άρδευσης  Αποχέτευσης του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνει ότι λόγω βλάβης  στον κεντρικό

Ευχαριστήριο του Σχολείου Δεύτερης Ευκαιρίας Ιεράπετρας

ethnosimo-nomarxias

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ, ΕΡΕΥΝΑΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ
ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΝΕΑΣ ΓΕΝΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ
ΙΔΡΥΜΑ ΝΕΟΛΑΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ
Σχολείο Δεύτερης Ευκαιρίας Ιεράπετρας
Διεύθυνση:     Βαϊνιά Ιεράπετρας                                                                                                 Ιεράπετρα 01-02-2019
Τ.Κ. – Πόλη:     72200- Ιεράπετρα                                                                                             Αρ.πρωτ.: 11
Τηλέφωνο:      2842089736, 6974908357
Fax:                   2842089736
E-mail:              sdelas@sch.gr

ΘΕΜΑ: Eυχαριστήριο σε Τσαγκατάκη Ιωάννη

[dropcap]Τ[/dropcap]ο Σχολείο Δεύτερης Ευκαιρίας Ιεράπετρας ευχαριστεί θερμά τον  Δρ. Ιωάννη Τσαγκατάκη, χημικό Msc.PhD και προπαιδευτή κρητικής διατροφής, ο οποίος στις 31-01-2019 πραγματοποίησε στο σχολείο μας σεμινάριο για την κρητική διατροφή.

Οι εκπαιδευόμενοι του Σχολείου ενημερώθηκαν για την υγιεινή διατροφή, με έμφαση στην κρητική δίαιτα, συμμετείχαν βιωματικά και το σεμινάριο ολοκληρώθηκε με παράθεση κρητικών εδεσμάτων με τη συνεργασία των εκπαιδευόμενων του ΣΔΕ.

eyxaristirio-sde

Από το Σ.Δ.Ε. Ιεράπετρας