Ευχαριστήριο στους χορηγούς του Κοινωνικού Παντοπωλείου

Το Χαμόγελο του Παιδιού», ενόψει της νέας σχολικής χρονιάς, προσκαλεί φίλους και υποστηρικτές να επισκεφτούν
Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος
Ο Πρόεδρος της Δημοτικής Επιτροπής Υγείας  Δήμου Ιεράπετρας
Από το Τμήμα  Προαγωγής της Δημόσιας Υγείας, Παιδείας, Δια Βίου Μάθησης,   και Αθλητισμού του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνουμε

Ευχαριστήριο στους χορηγούς του Κοινωνικού Παντοπωλείου

koinoniko pantopoleio logo

8.10.2018

ΜΗΝΑΣ: ΣΕΜΠΤΕΒΡΙΟΣ 2018

Ευχαριστήριο στους  χορηγούς του Κοινωνικού Παντοπωλείου

[dropcap]Η[/dropcap] Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, η Συντονίστρια Κική Χασάπη-Φρονιμάκη και το Προσωπικό της Δομής,  ευχαριστούν θερμά τις επιχειρήσεις, τους συλλόγους, τους φορείς και τους πολίτες που ενίσχυσαν και στήριξαν με τις προσφορές τους, το μήνα  Σεπτέμβριος, το κοινωνικό έργο που καθημερινά επιτελεί. Συγκεκριμένα:

-Το  Αρτοποιείο  Κτιστάκη.

-Το Αρτοποιείο Χατζηιωάννου.

-Τα Βιβλιοπωλεία:

Φωτογραφή – Σερεμέτης Βασ. Απόστολος

Σαρειδάκης Γεώργιος και Υιός Ο.Ε.

Πάπυρος – Ορφανουδάκης Κωνσταντίνος

Κώδικας – Εξουζίδη Ειρήνη

Κανουπάκης Γεώργιος

Playbook-Κουνενού Χριστίνα

-Τα  Σουπερ Μάρκετ  LIDLSYNKA-ΧΑΛΚΙΑΑΚΗΣ(κουτιά προσφοράς).

-Το εμπορικό κατάστημα <PREMIUM>  για την δωρεά καινούριων ενδυμάτων.

-Το φαρμακείο ΤΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  για την δωρεά ειδών βρεφανάπτυξης.

-Το Πολιτιστικό Σύλλογο Αγίου Στεφάνου και το πρόεδρο Καμενάκη Κώστα για την δωρεά τροφίμων.

Τους πολίτες: Αρώνη  Κωνσταντίνα, Γιωργαλάκη Ιφιγένεια,  Θωμαδάκη Μαρία, Λελεκάκη Ιωάννη, το Σύλλογο – Κρήτη δίνει Ζωή – καθώς και όλους όσοι επέλεξαν να διατηρήσουν την ανωνυμία τους.

Η Συντονίστρια
του Κοινωνικού Παντοπωλείου