Ημερίδα: «Αποτελέσματα υλοποίησης του Έργου: «Δίκτυο Αναπτυξιακής και Κοινωνικής Συνεργασίας για ίσες ευκαιρίες απασχόλησης και άρση του κοινωνικού αποκλεισμού».

Σας προσκαλούμε σε συνεδρίαση, την 24η Απριλίου 2024 ημέρα Τετάρτη και ώρα 12.00
Η Ολυμπιακή Φλόγα ξεκίνησε το ταξίδι της από την Αρχαία Ολυμπία με
Από το Δήμο Ιεράπετρας ανακοινώνεται ότι για τη διευκόλυνση των υποψηφίων ευρωβουλευτών
Η Ολυμπιακή Φλόγα ξεκίνησε το ταξίδι της από την Αρχαία Ολυμπία σηματοδοτώντας την αντίστροφη μέτρηση για την έναρξη των Ολυμπιακών Αγώνων 2024
Η Επιτροπή Διοργάνωσης Πολιτιστικών Εκδηλώσεων του Δήμου Ιεράπετρας πραγματοποίησε την

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Ο Δήμος Ιεράπετρας και η Αναπτυξιακή Σύμπραξη «Συνεργασία» διοργανώνουν ημερίδα με θέμα: «Αποτελέσματα υλοποίησης του Έργου: «Δίκτυο Αναπτυξιακής και Κοινωνικής Συνεργασίας για ίσες ευκαιρίες απασχόλησης και άρση του κοινωνικού αποκλεισμού».

Η ημερίδα θα πραγματοποιηθεί στην Ιεράπετρα τη Δευτέρα 31 Αυγούστου και ώρα 19:00 έως 21:30 (αίθουσα συνεδριάσεων Δημοτικού Συμβουλίου).

Η ημερίδα διοργανώνεται στο πλαίσιο της Δράσης: «Δημοσιότητα – Ευαισθητοποίηση» του Έργου: «Δίκτυο Αναπτυξιακής και Κοινωνικής Συνεργασίας για ίσες ευκαιρίες απασχόλησης και άρση του κοινωνικού αποκλεισμού» που υλοποιείται από την Αναπτυξιακή Σύμπραξη «Συνεργασία»

Στόχος της ημερίδας είναι η παρουσίαση των αποτελεσμάτων υλοποίησης του Έργου καθώς και καλές πρακτικές δημιουργίας κοινωνικών επιχειρήσεων.

Σας στέλνομε τη σχετική πρόσκληση και το πρόγραμμα της ημερίδας και σας παρακαλούμε για τη δημοσιοποίηση της.

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας              Ο Πρόεδρος της Α.Σ «Συνεργασίας»

Θεοδόσιος Καλαντζάκης               Δημήτρης Κουνενάκης