Εκδρομή του ΚΑΠΗ στη Λίμνη Κουρνά και στη Γεωργιούπολη στις 24.08.2015

Αναλύσεις νερού ύδρευσης
Ολοήμερη «Μουσική Εκδήλωση  στην Άμμο» για Νέους και ‘’Nέους ‘’ Από τις 17:00 μέχρι όπου πάει….
Ανακοινώνουμε ότι  η θεατρική παράσταση«Δείπνο Ηλιθίων» που ήταν προγραμματισμένη να πραγματοποιηθεί
Η  Διεύθυνση Ύδρευσης  Άρδευσης  Αποχέτευσης του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνει ότι λόγω βλάβης  στον κεντρικό

Εκδρομή του ΚΑΠΗ στη Λίμνη Κουρνά και στη Γεωργιούπολη στις 24.08.2015

Ιεράπετρα 7.8.2015

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Από το ΚΑΠΗ του Δήμου Ιεράπετρας ανακοινώνεται ότι διοργανώνεται εκδρομή στη Λίμνη Κουρνά και στη Γεωργιούπολη τη Δευτέρα 24 Αυγούστου 2015. Για δηλώσεις συμμετοχής οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται στο γραφείο του ΚΑΠΗ στην οδό Νικήφορου Φωκά από τις 17 έως και τις 22 Αυγούστου με την επίδειξη της κάρτας μέλους.

Γραφείο τύπου