Εκδρομή του ΚΑΠΗ στη Λίμνη Κουρνά και στη Γεωργιούπολη στις 24.08.2015

Σας προσκαλούμε σε συνεδρίαση, την 24η Απριλίου 2024 ημέρα Τετάρτη και ώρα 12.00
Η Ολυμπιακή Φλόγα ξεκίνησε το ταξίδι της από την Αρχαία Ολυμπία με
Από το Δήμο Ιεράπετρας ανακοινώνεται ότι για τη διευκόλυνση των υποψηφίων ευρωβουλευτών
Η Ολυμπιακή Φλόγα ξεκίνησε το ταξίδι της από την Αρχαία Ολυμπία σηματοδοτώντας την αντίστροφη μέτρηση για την έναρξη των Ολυμπιακών Αγώνων 2024
Η Επιτροπή Διοργάνωσης Πολιτιστικών Εκδηλώσεων του Δήμου Ιεράπετρας πραγματοποίησε την

Εκδρομή του ΚΑΠΗ στη Λίμνη Κουρνά και στη Γεωργιούπολη στις 24.08.2015

Ιεράπετρα 7.8.2015

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Από το ΚΑΠΗ του Δήμου Ιεράπετρας ανακοινώνεται ότι διοργανώνεται εκδρομή στη Λίμνη Κουρνά και στη Γεωργιούπολη τη Δευτέρα 24 Αυγούστου 2015. Για δηλώσεις συμμετοχής οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται στο γραφείο του ΚΑΠΗ στην οδό Νικήφορου Φωκά από τις 17 έως και τις 22 Αυγούστου με την επίδειξη της κάρτας μέλους.

Γραφείο τύπου