Αναλύσεις νερού ύδρευσης
Ολοήμερη «Μουσική Εκδήλωση  στην Άμμο» για Νέους και ‘’Nέους ‘’ Από τις 17:00 μέχρι όπου πάει….
Ανακοινώνουμε ότι  η θεατρική παράσταση«Δείπνο Ηλιθίων» που ήταν προγραμματισμένη να πραγματοποιηθεί
Η  Διεύθυνση Ύδρευσης  Άρδευσης  Αποχέτευσης του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνει ότι λόγω βλάβης  στον κεντρικό

dimos-photomark-only-logoΔΗΜΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΑΥΤΟΤΕΛΕΣ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ,ΠΑΙΔΕΙΑΣ &ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
Γραφείο Κοινωνικής Πολιτικής και Ισότητας των δύο Φύλλων
Ταχ.Δ/νση: Ομηρείας 8 – Τ.Κ. 72200
Τηλ.: 28423-40342 | FAX: 2842023999

Ιεράπετρα 16/12/2013

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ – ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

[separator top=”20″ style=”dotted”]

Καταγραφή ευπαθών ομάδων πληθυσμού για επανασύνδεση ηλεκτρικού ρεύματος

[dropcap]Τ[/dropcap]ο Γραφείο Κοινωνικής Πολιτικής και Ισότητας των δύο Φύλλων του Δήμου Ιεράπερας ενημερώνει τους δημότες ότι έχει αρχίσει από σήμερα η καταγραφή όσων έχει γίνει διακοπή ρεύματος  και ανήκουν στις ευπαθείς ομάδες πληθυσμού.

Απαραίτητα δικαιολογητικά που πρέπει να προσκομίζουν είναι ταυτότητα, εκκαθαριστικό σημείωμα του 2013 και αριθμό παροχής του ηλεκτρικού ρεύματος.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται  στο Γραφείο Κοινωνικής Πολιτικής και Ισότητας των δύο Φύλλων του Δήμου, Ομηρίας 8, 4ος όροφος, κατά τις εργάσιμες ήμερες από τις 8.30π.μ. έως 14.00 μ.μ. ή στο γραφείο Δημάρχου.

Πληροφορίες στα τηλέφωνα 2842340342 κ.Βαρδάκη Ηρώ και 28423 40300

ΔΗΜΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ