Καταγραφή ευπαθών ομάδων πληθυσμού για επανασύνδεση ηλεκτρικού ρεύματος

Σας προσκαλούμε σε συνεδρίαση, την 24η Απριλίου 2024 ημέρα Τετάρτη και ώρα 12.00
Η Ολυμπιακή Φλόγα ξεκίνησε το ταξίδι της από την Αρχαία Ολυμπία με
Από το Δήμο Ιεράπετρας ανακοινώνεται ότι για τη διευκόλυνση των υποψηφίων ευρωβουλευτών
Η Ολυμπιακή Φλόγα ξεκίνησε το ταξίδι της από την Αρχαία Ολυμπία σηματοδοτώντας την αντίστροφη μέτρηση για την έναρξη των Ολυμπιακών Αγώνων 2024
Η Επιτροπή Διοργάνωσης Πολιτιστικών Εκδηλώσεων του Δήμου Ιεράπετρας πραγματοποίησε την

dimos-photomark-only-logoΔΗΜΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΑΥΤΟΤΕΛΕΣ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ,ΠΑΙΔΕΙΑΣ &ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
Γραφείο Κοινωνικής Πολιτικής και Ισότητας των δύο Φύλλων
Ταχ.Δ/νση: Ομηρείας 8 – Τ.Κ. 72200
Τηλ.: 28423-40342 | FAX: 2842023999

Ιεράπετρα 16/12/2013

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ – ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

[separator top=”20″ style=”dotted”]

Καταγραφή ευπαθών ομάδων πληθυσμού για επανασύνδεση ηλεκτρικού ρεύματος

[dropcap]Τ[/dropcap]ο Γραφείο Κοινωνικής Πολιτικής και Ισότητας των δύο Φύλλων του Δήμου Ιεράπερας ενημερώνει τους δημότες ότι έχει αρχίσει από σήμερα η καταγραφή όσων έχει γίνει διακοπή ρεύματος  και ανήκουν στις ευπαθείς ομάδες πληθυσμού.

Απαραίτητα δικαιολογητικά που πρέπει να προσκομίζουν είναι ταυτότητα, εκκαθαριστικό σημείωμα του 2013 και αριθμό παροχής του ηλεκτρικού ρεύματος.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται  στο Γραφείο Κοινωνικής Πολιτικής και Ισότητας των δύο Φύλλων του Δήμου, Ομηρίας 8, 4ος όροφος, κατά τις εργάσιμες ήμερες από τις 8.30π.μ. έως 14.00 μ.μ. ή στο γραφείο Δημάρχου.

Πληροφορίες στα τηλέφωνα 2842340342 κ.Βαρδάκη Ηρώ και 28423 40300

ΔΗΜΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ