Ο Δήμος Ιεράπετρας στηρίζει τους αγώνες των αγροτών – Κλειστές την Τετάρτη 8 Μαρτίου 2017 οι Δημοτικές Υπηρεσίες

Αναλύσεις νερού ύδρευσης
Ολοήμερη «Μουσική Εκδήλωση  στην Άμμο» για Νέους και ‘’Nέους ‘’ Από τις 17:00 μέχρι όπου πάει….
Ανακοινώνουμε ότι  η θεατρική παράσταση«Δείπνο Ηλιθίων» που ήταν προγραμματισμένη να πραγματοποιηθεί
Η  Διεύθυνση Ύδρευσης  Άρδευσης  Αποχέτευσης του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνει ότι λόγω βλάβης  στον κεντρικό

Ιεράπετρα 6.3.2017

Ανακοίνωση

[dropcap]Κ[/dropcap]λειστές θα παραμείνουν την Τετάρτη 8 Μαρτίου 2017  οι Υπηρεσίες του Δήμου Ιεράπετρας  σε ένδειξη στήριξης των αγώνων του αγροτικού κόσμου.

Υποστηρίζοντας τον δίκαιο αγώνα των αγροτών ενάντια στα μέτρα που εξοντώνουν τον πρωτογενή τομέα,  η δημοτική αρχή καλεί τους τοπικούς φορείς, τους συλλόγους, τις υπηρεσίες και τους πολίτες της Ιεράπετρας να συμμετέχουν ενεργά στις κινητοποιήσεις που θα πραγματοποιηθούν στην πλατεία Βάθης στην Αθήνα την Τετάρτη 8 Μαρτίου 2017.