Πρόσκληση σε εκδήλωση : Πολίτες εν Δράσει – κοπή πίτας για το 2014

Το Χαμόγελο του Παιδιού», ενόψει της νέας σχολικής χρονιάς, προσκαλεί φίλους και υποστηρικτές να επισκεφτούν
Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος
Ο Πρόεδρος της Δημοτικής Επιτροπής Υγείας  Δήμου Ιεράπετρας
Από το Τμήμα  Προαγωγής της Δημόσιας Υγείας, Παιδείας, Δια Βίου Μάθησης,   και Αθλητισμού του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνουμε

Πρόσκληση σε εκδήλωση : Πολίτες εν Δράσει – κοπή πίτας για το 2014

polites-en-drasi

[separator top=”30″ style=”dotted”]

ANOIKTH ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Οι Πολίτες εν Δράσει σας καλούν στην κοπή της πίτας για το νέο έτος, το Σάββατο 18/1 και ώρα 7:00 μμ στην αίθουσα «Μαρία Λιουδάκη».

Η βραδιά θα συνεχιστεί στο κέντρο «Κιβωτός» (δίπλα στο κυκλοφοριακό πάρκο Ιεράπετρας), στην ιστορική αλλά και παραμελημένη Κάτω Μερά.

Σας περιμένουμε όλους!

Επιτροπή Τύπου