Συνεδρίαση Δ.Σ. της Σχολικής Επιτροπής Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης στις 08.07.2016

Αναλύσεις νερού ύδρευσης
Ολοήμερη «Μουσική Εκδήλωση  στην Άμμο» για Νέους και ‘’Nέους ‘’ Από τις 17:00 μέχρι όπου πάει….
Ανακοινώνουμε ότι  η θεατρική παράσταση«Δείπνο Ηλιθίων» που ήταν προγραμματισμένη να πραγματοποιηθεί
Η  Διεύθυνση Ύδρευσης  Άρδευσης  Αποχέτευσης του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνει ότι λόγω βλάβης  στον κεντρικό

ΝΟΜΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΔΗΜΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Ν.Π.Δ.Δ. «ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ»

Πληροφορίες Προεστάκη Ελισάβετ

Περαντώνης Γεώργιος
Αιβαλιώτη Βασίλειος

9η  ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 2016

Σας προσκαλούμε σε τακτική συνεδρίαση του Διοικητικού Συμβουλίου του Ν.Π.Δ.Δ. «Σχολική Επιτροπή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Ιεράπετρας την 8η του μηνός Ιουνίου έτους 2016 ημέρα Παρασκευή και ώρα 13.00 στην αίθουσα συνεδριάσεων στο 1ο όροφο του κτιρίου «Μελίνα Μερκούρη»  Δημοκρατίας 31 με  θέματα:

1. Λήψη απόφασης για την αγορά κλιματιστικού μηχανήματος υπέρ του 2ου Γυμνασίου Ιεράπετρας.
  2. Λήψη απόφασης για την αγορά κλιματιστικού μηχανήματος υπέρ του Γυμνασίου Κουτσουρά-Λυκείου Μακρύ-Γιαλού.
  3. Λήψη απόφασης για τον ελαιοχρωματισμό του αμφιθεάτρου Γυμνασίου Κουτσουρά-Λυκείου Μακρύ-Γιαλού
  4. Λήψη απόφασης για τη κατασκευή τουαλέτας ΑΜΕΑ Γυμνασίου Κουτσουρά-Λυκείου Μακρύ-Γιαλού.
  5. Λήψη απόφασης για την αγορά χρωμάτων βαφής για τις ανάγκες των Σχολικών Μονάδων Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Ιεράπετρας.

O  ΠΡΟΕΔΡΟΣ

ΝΤΑΡΑΡΑΣ ΗΛΙΑΣ