Συνεδρίαση της Επιτροπής Διαρροών – Υπερκαταναλώσεων Ύδρευσης στις 22.04.2016

Σας προσκαλούμε σε συνεδρίαση, την 24η Απριλίου 2024 ημέρα Τετάρτη και ώρα 12.00
Η Ολυμπιακή Φλόγα ξεκίνησε το ταξίδι της από την Αρχαία Ολυμπία με
Από το Δήμο Ιεράπετρας ανακοινώνεται ότι για τη διευκόλυνση των υποψηφίων ευρωβουλευτών
Η Ολυμπιακή Φλόγα ξεκίνησε το ταξίδι της από την Αρχαία Ολυμπία σηματοδοτώντας την αντίστροφη μέτρηση για την έναρξη των Ολυμπιακών Αγώνων 2024
Η Επιτροπή Διοργάνωσης Πολιτιστικών Εκδηλώσεων του Δήμου Ιεράπετρας πραγματοποίησε την

Συνεδρίαση της Επιτροπής Διαρροών – Υπερκαταναλώσεων Ύδρευσης στις 22.04.2016

dimos-photomark-only-logo

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ
ΔΗΜΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΜΗΜΑ ΥΔΡΕΥΣΗΣ – ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ

Διεύθυνση: Δημοκρατίας 30 72200
Πληροφορίες: Δ. Κορνάρου
Τηλ.: 28423-40375

Ιεράπετρα 18.04.2016
Αρ. Πρωτ  3963

ΠΡΟΣ κ.κ.:
Ανδρέα Παπαδοπετράκη
Μιχαήλ Σπυριδάκη
Μαρία Κοτσιφάκη
Γεώργιο Φαφουτάκη

Π Ρ Ο Σ Κ Λ Η Σ Η

Σας προσκαλούμε  σε συνεδρίαση της Επιτροπής Διαρροών – Υπερκαταναλώσεων Ύδρευσης του Δήμου Ιεράπετρας στις 22 Απριλίου 2016, ημέρα Παρασκευή και ώρα 13.30, στην αίθουσα συνεδριάσεων, στον 1ο όροφο του κτιρίου «Μελίνα Μερκούρη» με θέμα:

Εξέταση και εισήγηση των αιτημάτων των καταναλωτών, που αφορούν σε διαρροές και υπερκαταναλώσεις.

Ο Πρόεδρος της Επιτροπής

Χάρης Κορνάρος