Συνεδρίαση της Επιτροπής Διαρροών – Υπερκαταναλώσεων Ύδρευσης στις 22.04.2016

Αναλύσεις νερού ύδρευσης
Ολοήμερη «Μουσική Εκδήλωση  στην Άμμο» για Νέους και ‘’Nέους ‘’ Από τις 17:00 μέχρι όπου πάει….
Ανακοινώνουμε ότι  η θεατρική παράσταση«Δείπνο Ηλιθίων» που ήταν προγραμματισμένη να πραγματοποιηθεί
Η  Διεύθυνση Ύδρευσης  Άρδευσης  Αποχέτευσης του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνει ότι λόγω βλάβης  στον κεντρικό

Συνεδρίαση της Επιτροπής Διαρροών – Υπερκαταναλώσεων Ύδρευσης στις 22.04.2016

dimos-photomark-only-logo

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ
ΔΗΜΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΜΗΜΑ ΥΔΡΕΥΣΗΣ – ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ

Διεύθυνση: Δημοκρατίας 30 72200
Πληροφορίες: Δ. Κορνάρου
Τηλ.: 28423-40375

Ιεράπετρα 18.04.2016
Αρ. Πρωτ  3963

ΠΡΟΣ κ.κ.:
Ανδρέα Παπαδοπετράκη
Μιχαήλ Σπυριδάκη
Μαρία Κοτσιφάκη
Γεώργιο Φαφουτάκη

Π Ρ Ο Σ Κ Λ Η Σ Η

Σας προσκαλούμε  σε συνεδρίαση της Επιτροπής Διαρροών – Υπερκαταναλώσεων Ύδρευσης του Δήμου Ιεράπετρας στις 22 Απριλίου 2016, ημέρα Παρασκευή και ώρα 13.30, στην αίθουσα συνεδριάσεων, στον 1ο όροφο του κτιρίου «Μελίνα Μερκούρη» με θέμα:

Εξέταση και εισήγηση των αιτημάτων των καταναλωτών, που αφορούν σε διαρροές και υπερκαταναλώσεις.

Ο Πρόεδρος της Επιτροπής

Χάρης Κορνάρος